İadeal vs Avantajix

429905

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Samsung S21 FE alacağım bu iki firma da Samsung üzerinden yapılan alışverişe s serisinde %25 cashback gibi bir şey yapıyor. Hangi site daha güvenilir kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

Şikayetvar'da avantajix gelen tüm şikayetleri yanıtlamış ama iadeal da bir cevaplama yok

Samsung S21 FE alacağım bu iki firma da Samsung üzerinden yapılan alışverişe s serisinde %25 cashback gibi bir şey yapıyor. Hangi site daha güvenilir kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

Şikayetvar'da avantajix gelen tüm şikayetleri yanıtlamış ama iadeal da bir cevaplama yok

Avantajix güvenilir bayağı bir iade aldım kendilerinden.

Avantajix öneririm.

Hemen alışveriş yapmadan önce bilmem gereken bir şeyler var mı? İade almak için nelere dikkat etmeliyim. Dümdüz parayı çekebiliyor muyum ya da sistem nasıl işliyor.

Hemen alışveriş yapmadan önce bilmem gereken bir şeyler var mı? İade almak için nelere dikkat etmeliyim. Dümdüz parayı çekebiliyor muyum ya da sistem nasıl işliyor.

Siz gittiğinizde sepetinizin bos olmasına dikkat edin bazı firmalar vermeyebiliyor siteye git yapıp sepete ekleyin sistem ise şu şekilde işliyor avantajix o firmaya müşteri kazandırdığı için komisyon alıyor ve onun bir kısmını size iade ediyor.

Ürün bozuk veya kırık çıkarsa firmaya iade talebi oluşturmanız lazım.

Hocam merhaba şu zamanlarda yeni gördüm, iade nasıl oluyor alışveriş yaptığımız karta mı geri geliyor yoksa başka bir şey mi? Bir de atıyorum avatajix e a mailiyle üye oldum, alışveriş yapacağım sitede de o a mailiyle aynı bilgiler mi üye olmam gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı