Steam İadesi birkaç dakika geçmiş olsa bile kabul olur mu?

Merhaba, Steam'den Far Cry 5 aldım, oyunda çok fazla FPS düşüşü olduğu için oyunu zar zor oynadım, oyunu iade edecektim ama baktım ki oynama süresi 124 dakika, iade edersem yine de kabul olur mu?
Kabul edilmediğinde anında mail geliyor. Merak etmeyin %99 kabul edilir.

Merhaba, Steam'den Far Cry 5 aldım, oyunda çok fazla FPS düşüşü olduğu için oyunu zar zor oynadım, oyunu iade edecektim ama baktım ki oynama süresi 124 dakika, iade edersem yine de kabul olur mu?

3 saat Rust oynayıp iade talep etmiştim kabul edildi muhtemelen sizinkide kabul edilir.

Ben yaklaşık 100 tane oyun alıp deneyip iade etmişimdir. 2 haftayı geçtiği hâlde iade kabul edildiği de oldu 2 saati geçtiği hâlde kabul edildiği de oldu. Şu ana kadar hiç iade talebi reddi yemedim.
Hatta bir ara denemek için farm together oyununu alıp PC'den internet bağlantısını kestim, 140 saat civarı oynadım. Sonra telefondan iade edip PC'yi internete bağladım. Yine sıkıntı yaşamadım fakat oyunu tekrar aldım.

Olur. Hiçbir açıklama yazmadan 2.3 saat oynadığım RE Village + RE7 paketini iade ettim. Çok geçmediğin sürece sorun yok.

130 dakika civarı oynadığı oyunu iade eden arkadaşım vardı şansınızı deneyin.

2.5 saat oynadığım bir oyunun iadesini kabul etmişlerdi. Kabul ederler.

Geri
Yukarı