Steam 111 dakika oynanmış oyunun iadesi kabul olur mu?

Kutay Can

Femtopat
Daha fazla  
Steam'in iade politikası gereği 2 saat oynamadığınız bir oyunu 14 gün içinde iade edebiliyorsunuz. Ben 4 tane oyun almıştım bunlardan 3'ünü iade etmek için başvuru yaptım birini 111 dakika oynadım yani 2 saat olmuyor fakat Steam'in iade bölümünde 2 saat yazıyor diğer 2 oyunun iadesi kabul oldu bu oyunda iadesi kabul olacak mı yardım eder misiniz?

Evet iki saati geçmediyse ve iade talebinden 14 gün önce alınmışsa kabul edilir iade talebi sıkıntı olmaz. En fazla 1 hafta içinde Steam cüzdanınıza veya ödeme yaptığınız karta gelir para.

Steam'in iade politikası gereği 2 saat oynamadığınız bir oyunu 14 gün içinde iade edebiliyorsunuz. Ben 4 tane oyun almıştım bunlardan 3'ünü iade etmek için başvuru yaptım birini 111 dakika oynadım yani 2 saat olmuyor fakat Steam'in iade bölümünde 2 saat yazıyor diğer 2 oyunun iadesi kabul oldu bu oyunda iadesi kabul olacak mı yardım eder misiniz?
Ben indirim döneminde 131 dakika oynadığım oyunu iade etmiştim. Steam bu konularda çok da katı bir politikaya sahip değil.

Steam bu özelliği oyunları seri seri bitirip iade edenler hariç bol bol geniş kullanıyor 5 saate kadar falan iade hakkınız var.

Geri
Yukarı