iAtkos ML2 yükleme sonrası sorunu

Genco Eroğlu

Hectopat
Merhabalar benim laptopum HP G6 2002ET Mac OS X Lion kullanmak istiyordum o yüzden rehberinizi denemek istedim. Boot'ta hiç sorun çıkmadı hiçbir kod girmem gerekmedi ama kurulum sonrası ML2'yi seçtiğimde sadece gri ekranda takılıyor hiç yanıt vermiyor. "VERBOS" modda ise Nr of ports set to framebuffer's default: 0 hatası veriyor. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef HP laptoplardaki ortak özellik şunu yapacaksınız
Kod:
 boot: -s
ve karşınıza yazılar inmeye başlayacak #root olarak durduğu zaman aradaki boşluklara ve küçük büyük harfe dikkat ederek
Kod:
 [COLOR=#333333][FONT=Verdana][B]/sbin/fsck –fy [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#800000][FONT=Verdana]entere bas
[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][B]/sbin/mount –uw /[/B][/COLOR][COLOR=#800000]entere bas[/COLOR]
[COLOR=#333333][B]rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphics.kext [/B][/COLOR][COLOR=#800000]entere bas[/COLOR]
[COLOR=#333333][B]rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsFB.kext  [/B][/COLOR][COLOR=#800000]entere bas[/COLOR]
[COLOR=#333333][B]rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsGA.plugin  [/B][/COLOR][COLOR=#800000]entere bas[/COLOR]
[COLOR=#333333][B]rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsGLDriver.bundle [/B][/COLOR][COLOR=#800000]entere bas[/COLOR]
[COLOR=#333333][B]rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsVADriver.bundle [/B][/COLOR][COLOR=#800000]entere bas[/COLOR]
[COLOR=#333333][B]reboot   [/B][/COLOR][COLOR=#800000]entere bas[/COLOR]
Bunu yapmadığınız takdirde hiçbir şekilde masaüstünü göremezsiniz.... Not: entere basmadığınız takdirde işlem yapmaz

Merhaba asus ee pc 1001pcd ye ml2 baraşarılı bir şekilde kurdum. ancak elma logusnda takılı kaldı -v işlemi ilede hiç bir hata vermiyor. Kurulum devam ediyor mu yoksa hatalı mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı