Ibanez GRG131DX-BKF grg elektrogitar nereden alınır?

Alpocan543454

Hectopat
Daha fazla  
Bu gitarı alacağım başlangıç için ancak bu gitari N11'den mi alsam Zuhal'den mi karar veremedim. Aralarında fiyat farkı fazla olduğu için şüpheye düştüm N11'de ki saga veya rota güvenilir midir? Nereden almalıyım.

Zuhal müzik genelde piyasa fiyatının üstünde satıyor ürünleri. Bir çok aynı ürünün, Sesci baba ya da örnek verdiğiiz gibi farklı firmalarda satışları arasında bazen uçurumlar kadar fiyat farkı olması normaldir bu yüzden. Ürünün kendi distribitörü olmalarına rağmen neden böyle bir fark oluyor? Senelerdir anlamış değilim.

Zuhal müzik genelde piyasa fiyatının üstünde satıyor ürünleri. Birçok aynı ürünün, sesci baba ya da örnek verdiğiiz gibi farklı firmalarda satışları arasında bazen uçurumlar kadar fiyat farkı olması normaldir bu yüzden. Ürünün kendi distribitörü olmalarına rağmen neden böyle bir fark oluyor? Senelerdir anlamış değilim.

Sizce nereden almalıyım hocam Saga müzik firmasının şubesine gidip almayı düşünüyorum.

Sizce nereden almalıyım hocam Saga müzik firmasının şubesine gidip almayı düşünüyorum.
Ben internetten gitar almam. Mağazada dener. Sapasağlam alır, çıkarım. kargoda ne olacağı belli olmaz. Firma teşhir gönderir, kırık gönderir, kusurlu gönderir uğraşırsın.

Geri
Yukarı