İcardi Bayern Münih maçını kaçıracak mı?

bilmemem

Decapat
Daha fazla  
Selam. Dünkü maçta icardi ile ghezzal çarpıştı ve sonucunda icardi sahadan toparlayacak çıkmıştı. Bugün birçok yerde icardinin bayern maçını kaçıracak açıklamaları var. Ne düşüyorsunuz bu konuda Galatasaray'lı kardeşlerim? Haberler tam olarak doğru mu bir de bilginiz var mı?

(Evet haberler doğruymuş.)

Selam. Dünkü maçta icardi ile ghezzal çarpıştı ve sonucunda icardi sahadan toparlayacak çıkmıştı. Bugün birçok yerde icardinin bayern maçını kaçıracak açıklamaları var. Ne düşüyorsunuz bu konuda Galatasaray'lı kardeşlerim? Haberler tam olarak doğru mu bir de bilginiz var mı?

(Evet haberler doğruymuş.)
Çarpışma mı? Tekmelenmek çarpışma mı oluyor? Ayrıyeten kaçırmasının bir problemi yok benim için, Icardi de olsa Bayern'i yenme ihtimalin %5 falan. Bir tane Bayern maçı için tüm sezonu çöpe atmak gereksiz olur, Icardi'ye bütün sezon ihtiyacımız var.

Çarpışma mı? Tekmelenmek çarpışma mı oluyor? Ayrıyeten kaçırmasının bir problemi yok benim için, ıcardi de olsa Bayern'i yenme ihtimalin %5 falan. Bir tane bayern maçı için tüm sezonu çöpe atmak gereksiz olur, ıcardi'ye bütün sezon ihtiyacımız var.

Pozisyonu tekrar izledim. Tam çarpışma değil evet. Kusura bakmayın yanlışımdan ötürü.

Geri
Yukarı