İçeriği silinen metin dosyasının içindekileri geri getirme

Çok merak ettim içinde ne vardı?
Hocam ben Steam Random Key tedarik ediyorum, aileme destek olmak adına ufak miktarlarda para kazanıyorum. Keylerin çoğu gitti, 100TL kadar zararım var. 100TL Falan neysede, günlerce uğraşıp bütün uğraşlarının eksiye düşmesi çok üzüyor çok.

Hocam ben Steam random key tedarik ediyorum, aileme destek olmak adına ufak miktarlarda para kazanıyorum. Keylerin çoğu gitti, 100TL kadar zararım var. 100TL falan neysede, günlerce uğraşıp bütün uğraşlarının eksiye düşmesi çok üzüyor çok.

Anladım kral neyse ki zarar fazla büyük değil.

Anladım kral neyse ki zarar fazla büyük değil.
Maddi olarak evet hiç umrumda bile değil, sorun şu;
2 Haftadır aralıksız kod stokluyorum, bulduğum her paramı buna kullandım bunları almak için dakikalarca yurt dışı sitelerine F5 attım, satış yaptım. Hepsi bir anda gitti.

Dosya kurtarma programlarını deneyin. Recuva ve Recover My Files gibi. Yalnız sizin durumda etkili olur mu bilemiyorum. Dosyanın kendisi duruyor ama içini silmişsiniz. Yine de denemeye değer. Dosyanın olduğu bölümü taratın. Programı mümkünse başka bir diske kurun.

Dosya kurtarma programlarını deneyin. Recuva ve Recover My Files gibi. Yalnız sizin durumda etkili olur mu bilemiyorum. Dosyanın kendisi duruyor ama içini silmişsiniz. Yine de denemeye değer. Dosyanın olduğu bölümü taratın. Programı mümkünse başka bir diske kurun.
Deniyorum hemen.
@Artyom Alekseyevich Maalesef hocam...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı