İçerisinde döner olmayan döner ekmek

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar biliyorsunuz, malum öğrenciyiz biz de.
Fotoğrafı bulmuşken paylaşayım dedim. Belki başbakan görür ve bu olay bir son verir diye.

Resimde görünen yiyecekler ve o kişi benim. Her gün okulun kantininden mecburen bir yemek alıyorum.
Ve ne hamburger ne patso, hiçbir karın doyurucu şey yok. Ekmek arası peynir satıyorlar, peynirli sandviç adı altında :D :D
Tabi ben ne kaşar ne peynir ne yağ, hiç yemem yani.

Mecburen döner ekmek alıyoruz. Ve lanet olası dönerleri nedense göremiyoruzzzzz.

OZVh0Oo.jpg

Nerede kardeşim bu döner nerede laaaaaaaaaaaaaan :D :D :D Neden kıvırcık ve soğan var :D Ben et yemek istiyorum.
Sırf bu yüzden isyan yapıp sıraları kazıyoruz yeter artık.

Birisi şu ekmeğin arasına döner koysun artık lütfen :D Artık döner görünce bütün sınıf saldırır hale geldi.
Huzur içerisinde beslenemiyoruz. Aç aç ders dinliyoruz.
Ulaştırma bakanıma sesleniyorum. Konu ile bir alakası yok ancak şu videoyu koymak istedim :D Son saniyelerde veriyor mesajı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla semtine göre değişiyor bazen cimrilere denk geliyorsun. Ben bir dönem esenlerde kalıyordum çok cimri bir dönerciye denk gelmiştim, döner yerine full patates dolduruyordu içine.

Şimdi ise beyazıtta döner full et ile geliyor resmen, ancak şimdiki sıkıntı ise adam kıvırcık salata atmıyor içine. :D

Ama olsun döner böyle geliyor.

Tombik-d%C3%B6ner-1024x476.jpg

Benimde artık bıktırdı dönerden bu esnaflar, parayı toplayıp gidip Taş İskender Kebapta iskender yiyorum en azından doyuyorum ve nefis bir et döner yiyorum tavuk dönerden ziyade yanındaki yoğurdu ve altındaki pideyi saymıyorum. Param yeterse salgam da olur o zaman tutmayın beni :)

Yukarıdaki resimdeki nimeti bizim kantinde satmaya kalksan açık arttırma düzenlerler yeminle, yok arkadaş et vermiyorlar ya :D
Dönerleri akrabalarına veriyolar galiba.
Kendimi bildim bileli döner yiyormuş gibi hayal ederken kıvırcık ve havuç yiyorum.

Kardeşim senin ekmekte havuç yok, benimkinde döner, bir ara buluşup ortalayalım şu durumu, sen de mutlu ol ben de :D

Bizim lise dönemlerinde kantinde ekmek arası köfte vardı ama harikaydı yarım ekmek içine 7 köfte ve istediğin malzemeler veriliyordu şimdiki parayla sadece 2.5 TL'idi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı