İçimden Sürekli Bilgisayarı Bozma İsteği Geliyor

Format atarak düzeltilecek şekilde boz, system32 yi falan sil, tatmin olursun en azından.

Yaşım 13 ama biraz yaşıtlarımdan kalıplı gösteriyorum. Çalışacak güç ve girişkenlik yok bende işte sorun o. :)

Emin ol ki benim kadar utangaç değilsindir. Ben tanımadığım kişinin yanında sesim çok az çıkar. Nedense çok utanırım. Ama biraz o mekanda takılınca açılırsın.

Ben bilgisayarı bozsam babam bozmasaydın derdi. :D Yaşım 20 tabii artık kendimiz alıyoruz. Senin bu düşüncende çok saçma.. Ben 7 yaşında iken bir bilgisayar almıstı babam ve 7 yasında aldıgım bilgisayar geçen sene bozuldu. 20 yasındayım ve daha geçen seni kendime bi sistem topladım. Böyle bi saçmalık yapma.

Bendede elimdekilerden memnun olmama gibi birşey var içimde :D. Yeni alınan bilgisayarımın ekran kartından, anakartından ve işlemcisinden hiç memnun değilim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı