İçimi döküyorum

Bilgisayar konusu biraz şımarıklık gibi geldi, GTX 1050 ile Valorant'ta 40 60 FPS alıyorum. Demek ki daha üstün bir PC'niz var. Bana pek eski gibi gelmedi. Tabi bilemem. Diğer konularda çok haklısın.

Olabilir diyecek bir sözüm yok ama bende 39 40 FPS'de oynadım Casper PC'de anlayabiliyorum yani ;( ama bence bu hayal büyük bir şey bile değil 4 metal parçasından oluşan bir şey

Ağlamakla bir yere gelinmiyor, makam sahibi olanların gözünü yalamazsan tabii.
Sürekli çalışıp bu ülkeden gitmeye bak.

Tek amacım o şu an.

Son düzenleme:
Dostum hiç kimseye sahip oldukların yüzünden açıklama yapmak zorunda değilsin. Emin ol aklı başında Türk gençliğinin %70 i senin gibi düşünüyor. Senin yapman gereken tek şey kendine Uzun bir hedef koy ve onu senelik aylık KÜÇÜK hedeflere ayır. Bu şekilde ne zaman ne yapman gerektiği hakkında bilgin olur. Yaşın küçük ama farkındalığın baya yüksek. Kişisel gelişimine aban. Yaşım 33 ama senin düşündüklerini ben de kendi çocuğum için düşünüyorum. Ne yazık ki ülkemizin durumu bu:'(

EKLEME: Yazılan yorumlara bakınca aklıma gelen tek şey var: "Sen aklına koyduğun her şeyi başarırsın. Çünkü senin inanılmaz bir gücün var. Ve sevgin de var:)

Son düzenleme:
Ülke sorunlarını artık tüm konularda yazmaktan bıktım, kısa ve öz olarak ülkenin hali zaten ortada onu geçiyorum.

Yaşın daha küçük ve önünde uzun bir hayat var, sen başlangıçta oturup ağlarsan böyle devam eder ama ayağa kalkıp mücadele edersen istediğin yere gelirsin. Hiç bir zaman pes etme! Daha yolun uzun...

Mızmızlanan, bişey beğenmeyen veya eleştiren tipleri fazla dinleme yoksa böyle konular açmaya devam edersin. Bir özrün yok ise fiziğin senin elinde, mutlu olup olmamak da senin elinde ya da makam, para da senin elinde. Biz de aynı ülkede yaşıyoruz biz de beğenmiyoruz durumumuzu ama mutluluğu bulmak zor değil. Evet ülkemiz sıkıntılı hem de fazlasıyla ama ülke ülke diye ağlamayı bırakın kendinize bakın.

Yorumlarınızdan anladığım kadarıyla sadece önüme bakmam gerek, yoksa ilerleyemem ve sürekli bu halde kalırım. Teşekkürler beni anlayan ve bir şeyleri daha iyi anlamama yardımcı olan güzel insanlar :)

Yorumlarınızdan anladığım kadarıyla sadece önüme bakmam gerek, yoksa ilerleyemem ve sürekli bu halde kalırım. Teşekkürler beni anlayan ve bir şeyleri daha iyi anlamama yardımcı olan güzel insanlar :)
Tabii ki de ilerlemen gerek insan kendi ayakları üzerinde durmazsa kimse gelip seni kaldırmaz. Mücadele vereceksin, ülke imkanları kısıtlı olsa dahi neler başaranlar var. Biz de isteriz ülke imkanları güzel olsun, istediğimizi alabilelim ama yapacak bir şey yok.

Konuyla alakası yok biliyorum fakat 1050 ile nasıl Valorant'ta 40 60 FPS alabiliyorsun? Intel HD Graphics'le onla aynı alıyordum. Asıl konuya gelirsek sabredersen her şey oluyor. Okul konusunu çok takma kafana. Ben sabrettim ve şu an benim için fazlasıyla yeterli bir bilgisayarım var. Sabretmezsen daha kötü olur. Bu ülkede kalmak istemiyorsan en azından 7 yıl daha buradasın. Daha sonrası sana bağlı diyebilirim. Ancak kendini üzme.
Bende onu anlayamadım bir türlü.
Olabilir diyecek bir sözüm yok ama bende 39 40 FPS'de oynadım Casper PC'de anlayabiliyorum yani ;( ama bence bu hayal büyük bir şey bile değil 4 metal parçasından oluşan bir şey

Tek amacım o şu an.

Sen derslerine çalışırsan gerisi gelecektir. Sen iyi bir insan olmaya bak :)

Yeni konular

Geri
Yukarı