İçinde bulunmak istediğiniz zamanlar hangisiydi?

Emre60Tokat

Hectopat
Daha fazla  
Geçmişte hangi zamanda bulunmak isterdiniz? Neden? O yılın sevdiğiniz yanı neydi ve en sevdiğiniz anınız neydi?

2020-2021 Karantina demeyen bizden değildir. O karantinada kurulan oyun ekipleri, dostlukları hiç bir yerde bulamazsın. Aksini iddia eden etmesin. Çünkü gerçekten en iyi yıllardı. Tabi corona kötü bir şeydi ona yapacak hiç bir şeyim yok ama o karantinada kurulan dostluklar cidden çok iyiydi. İnş karantina bir daha olmaz.

2014 Temmuz saat 19.30 sanırım hayatımdaki en mutlu zamanlardan bir tanesiydi.

2020 Karantina demeyen bizden değildir.
O zamanlar ilk hikaye yazma deneyimlerimi yaşamıştım. Bugün yazdığım kitap serisinin temelini oluşturuyordu. Şuan yazdığım kitap serisinde olan olayların neredeyse çoğu o zamanlardan belliydi.

Anılarınızı da anlatın isterim. Benim şahsen küçüklüğüm çok güzeldi. O zamanlar bizler, bugünkü veletler gibi bağırarak ağlayanlardan değildik. Kız kardeşimle oyuncakları geçtim evdeki minderlerle kendi oyunlarımızı yapar oynardık. İzlediğimiz bir yarışmayı uyarlardık, "arabalar" filmini kendi oyuncaklarımızda uyarlamıştık.

Sanal arkadaş edindiğim ve gerçek arkadaşlarımdan kat kat daha iyi öğrendiğim zamanlar.
Büyüyen YouTube kanalımın olduğu zaman.
O dönemi çok özledim.

Çok güzeldi aslında evde kapalı kalmak dışında, her zaman Warzone oynuyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…