İçinde bulunmak istediğiniz zamanlar hangisiydi?

Emre60Tokat

Hectopat
Daha fazla  
Geçmişte hangi zamanda bulunmak isterdiniz? Neden? O yılın sevdiğiniz yanı neydi ve en sevdiğiniz anınız neydi?

2020-2021 Karantina demeyen bizden değildir. O karantinada kurulan oyun ekipleri, dostlukları hiç bir yerde bulamazsın. Aksini iddia eden etmesin. Çünkü gerçekten en iyi yıllardı. Tabi corona kötü bir şeydi ona yapacak hiç bir şeyim yok ama o karantinada kurulan dostluklar cidden çok iyiydi. İnş karantina bir daha olmaz.

Anılarınızı da anlatın isterim. Benim şahsen küçüklüğüm çok güzeldi. O zamanlar bizler, bugünkü veletler gibi bağırarak ağlayanlardan değildik. Kız kardeşimle oyuncakları geçtim evdeki minderlerle kendi oyunlarımızı yapar oynardık. İzlediğimiz bir yarışmayı uyarlardık, "arabalar" filmini kendi oyuncaklarımızda uyarlamıştık.

2020-2021 karantina demeyen bizden değildir. O karantinada kurulan oyun ekipleri, dostlukları hiçbir yerde bulamazsın. Aksini iddia eden etmesin. Çünkü gerçekten en iyi yıllardı. Tabii corona kötü bir şeydi ona yapacak hiçbir şeyim yok ama o karantinada kurulan dostluklar cidden çok iyiydi. İnşallah karantina bir daha olmaz.

Sanal arkadaş edindiğim ve gerçek arkadaşlarımdan kat kat daha iyi öğrendiğim zamanlar.
Büyüyen YouTube kanalımın olduğu zaman.
O dönemi çok özledim.

2020-2021 Karantina demeyen bizden değildir. O karantinada kurulan oyun ekipleri, dostlukları hiç bir yerde bulamazsın. Aksini iddia eden etmesin. Çünkü gerçekten en iyi yıllardı. Tabi corona kötü bir şeydi ona yapacak hiç bir şeyim yok ama o karantinada kurulan dostluklar cidden çok iyiydi. İnş karantina bir daha olmaz.

Çok güzeldi aslında evde kapalı kalmak dışında, her zaman Warzone oynuyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı