İçine karınca kaçan kola içilir mi?

Protein hocam karınca içindeyken içseydiniz bedava protein alırdınız.
İşin özü şu ki o kadar da bir şey olmaz bağışıklık sisteminiz onu bastırır yani ölmezsiniz veya virüs kapmazsınız. 1 karıncadan bir şey olmaz.

Kusura bakmayın unutmuşum. Hocam için için bir şey olmaz bence hem de protein gelir.

Ya Allah aşkına karıncadan gelecek proteinden ne olur kendi zaten 1mgden daha hafiftir ki ondaki proteini de sen hesapla işte ayrıca bütün gün geziniyor milletin yaladığı yiyecekleri alıyorlar sayısız insanın bastığı yerde geziyorlar vesaire vesaire gerek yok 1 bardak kola için böyle bir şey yapmasına. Bizde biliyoruz herhangi bir zararı olmayacağına ama gerek yok yani.

Hocam düşündüm şimdi de ya o karınca bir dışkının üzerinden geçtiyse üzerinde bir parazit kaldıysa ve o şuan sizin kolanızdaysa kolayı içtiğinizde parazit bağırsaklarınıza gider ve orada yaşar sizin yediğiniz içtiğiniz her şeyin vitaminini alır ve siz vitaminsiz olduğunuz için kilo alamazsınız ve hızlıca kilo verirsiniz bu ölüme kadar gider ameliyat olmanız gerekebilir.

Baksanıza ameliyat sonrası çıkan canlı kanlı kurtçuk parazite

1692365554304.png

O kadar da ucuza gitmeyim hocam ya.
Tamam hocam 1.000.000 TL olur mu? 15. Kattan fakat yaptıktan sonra veririm parayı (!)

Hocam düşündüm şimdi de ya o karınca bir dışkının üzerinden geçtiyse üzerinde bir parazit kaldıysa ve o şu an sizin kolanızdaysa kolayı içtiğinizde parazit bağırsaklarınıza gider ve orada yaşar sizin yediğiniz içtiğiniz her şeyin vitaminini alır ve siz vitaminsiz olduğunuz için kilo alamazsınız ve hızlıca kilo verirsiniz bu ölüme kadar gider ameliyat olmanız gerekebilir.

Eki Görüntüle 1907734

Oha. Bu ne be. Gerçi biz parazit hastalığını öğrendik te hocam bazı küçük solucan oluşur maksimum vücutta bunlar çok abartı ben sağlık 2. sınıfım.

Hocam düşündüm şimdi de ya o karınca bir dışkının üzerinden geçtiyse üzerinde bir parazit kaldıysa ve o şu an sizin kolanızdaysa kolayı içtiğinizde parazit bağırsaklarınıza gider ve orada yaşar sizin yediğiniz içtiğiniz her şeyin vitaminini alır ve siz vitaminsiz olduğunuz için kilo alamazsınız ve hızlıca kilo verirsiniz bu ölüme kadar gider ameliyat olmanız gerekebilir.

Eki Görüntüle 1907734

Tamam hocam 1.000.000 TL olur mu? 15. Kattan fakat yaptıktan sonra veririm parayı (!)

Bu aşamaya gelene kadar zaten dışkından solucanlar çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı