iCloud aktive olmamış cihazı bypass ile açmak

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar iyi günler. Elimde, IOS sürümü 9.3.5 olan iPad Mini 2 cihaz var. Ne yazık ki iCloud aktivasyon istiyor. Bunu açmanın bir yolu var mı acaba?

Bir kaç yöntem denedim lakin jailbreak istedi. Aktive olmadığı için de cihazın içinden jailbreak atamadım. PC den yapmayı denedim fakat uygun jailbreak sürümü bulamadım.

Birkaç yöntem denedim lakin Jailbreak istedi. Aktive olmadığı için de cihazın içinden Jailbreak atamadım. PC'den yapmayı denedim fakat uygun Jailbreak sürümü bulamadım.

İnternette bir site var 1.sırada çıkan oradaki programları kullanarak açan insanlar var YouTube'da denemek gerek. iOS sürümüde önemli galiba belirli sürümler açılırken belirli sürümler açılmıyor.

Açabilirisiniz,
Ancak sadece uygulama indirmek için şifresini bildiğiniz bir iCloud hesabı veya yeni bir iCloud hesabı açarak uygulama indirebilirsiniz.
Bunun dışında cihazda hat kullanamazsınız şebeke gelmeyecektir. Bunun için MEID Exploit ya da MEID ByPass adı verilen işlem yapmanız gerekmektedir ama bu tarz işlemler tehlikeli olabilir ayrıca bu işlemleri yaptığını yazan web sitelerine ben güvenmiyorum tamamen para tuzağı.

Açabilirisiniz,
Ancak sadece uygulama indirmek için şifresini bildiğiniz bir iCloud hesabı veya yeni bir iCloud hesabı açarak uygulama indirebilirsiniz.
Bunun dışında cihazda hat kullanamazsınız şebeke gelmeyecektir. Bunun için MEID Exploit ya da MEID ByPass adı verilen işlem yapmanız gerekmektedir ama bu tarz işlemler tehlikeli olabilir ayrıca bu işlemleri yaptığını yazan web sitelerine ben güvenmiyorum tamamen para tuzağı.
Hocam konu hakkında bilginiz varsa biraz daha açıklar mısınız? Şebekeyi kullanamama sıkıntı olmaz benim için.

Hocam konu hakkında bilginiz varsa biraz daha açıklar mısınız? Şebekeyi kullanamama sıkıntı olmaz benim için.

Öncelikle gerekli işlemlerin yapılması için genel olarak macOS yüklü bir cihaz istenmekte, sonra checkra1n ile cihaza Jailbreak işlemi yapılıyor daha sonra ise macOS Terminal üzerinden cihaza bağlanılıp bir takım kodlar girilerek cihazın iCloud Etkinleştirme Aşaması kısmı geçilmiş oluyor ve cihaz açılıyor, çalışma mantığı bu şekilde. Belki geçmiş sürümler için işlemler daha kolaydır ancak, işin gerçeği araştırmasını yapmadım.

Geri
Yukarı