iCloud ve Bypass nedir?

EnesYigit

Decapat
Yer
Tuzla / İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Celeron(R) CPU / İntel Graphics / 4gb RAM / Lenova İdeapad
Meslek
Öğrenci
Selam dostlar, ben şimdi bir 2. el iPhone alma durumundayım. Fakat daha önce 1 iPhone cihaza elim değmedi bu iCloud ve bypass nedir? Son olarak hiç iCloud hesabım yok. Beni ne bekleyecek?

Selam dostlar, ben şimdi bir 2. el iPhone alma durumundayım. Fakat daha önce 1 iPhone cihaza elim değmedi bu iCloud ve bypass nedir? Son olarak hiç iCloud hesabım yok. Beni ne bekleyecek?

Bypass devre dışı bırakma anlamına gelir. iCloud ise Apple cihazlarınızı kontrol etmenizi sağlayan bir servistir. Bazı Apple uygulamalarını kullanmanız için iCloud gerekir.
iCloud bypass ise cihaza ilk girilen ICloud'un bilgileri bilinmiyorsa iPhone etkinleştirmesini ICloud'u bypasslayarak sağlar fakat yasal bir yöntem değildir.

iCloud bir Apple cihazını kullanmak için gereklidir. iCloud yoksa Apple cihaz da yoktur.

Bypass devre dışı bırakma anlamına gelir. iCloud ise Apple cihazlarınızı kontrol etmenizi sağlayan bir servistir. Bazı Apple uygulamalarını kullanmanız için iCloud gerekir.
iCloud bypass ise cihaza ilk girilen ICloud'un bilgileri bilinmiyorsa iPhone etkinleştirmesini ICloud'u bypasslayarak sağlar fakat yasal bir yöntem değildir.

Hocam peki satıcı cihazı 0 lasa gene de olmaz mı yani telefon kurulurkenki ICloud'e mı ister?

Dostum kendin oluşturacaksın o senin Apple kimliğin olacak. Ama sana tavsiyem iCloud sıfırlanmış ürün al. Bypass falan sıkıntılı işler (yasa dışı)

E mail gibi bir şey sanırsam peki ben ICloud'e sıfırlanmışmı sıfırlanmamışmı nasıl anlayacağım YouTube'da izledğim videoda arkadaş hello yazısını görüp kandırılan fazla kişinin olduğunu söylemişti.

Geri
Yukarı