iCloud Drive Windows 10 Eşitleme Sorunu

Malefic

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Telefonumda iCloud Drive'ı etkinleştirdikten sonra, Windows 10 yüklü bilgisayarıma iCloud'u kurdum iCloud Drive klasörüne 129 fotoğraf 12 tane Word belgesi aktardım fakat 12 saattir eşitlemeyi bitiremedi. Bilgisayarı yeniden başlatınca 7-8 tane eşitliyor bir kaç dakika sonra eşitleme duruyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Veriler telefonundan çekiliyorsa ve telefon sadece Wi-Fi'a bağlı olduğunda aktarım yapılıyorsa 3G'ye geçince aktarım duruyor olabilir. Aklıma gelen bu.
Telefon gün içinde sürekli Wi-Fi'a bağlıydı. Telefondan iCloud Drive seçeneklerine girdim Hücresel Veri'yi Kullan seçeneğini aktif ettim yine olmadı. :(

Ayarlar içerisindeki "Fotoğraf ve Kamera" bölümü içerisinde "Fotoğraf Yayınım'a Yükle" Seçeneği açık mı cihazında? Birde fotoğrafları iCloud haricinde bilgisayarının içine mi atmaya çalışıyorsun?

iCloud Drive'a yüklediğim fotoğraflar telefonun galerisinde görünsün istemiyorum, Drive'da muhafaza etmek istiyorum.

Bu dediğin şeyi bende yapmak istemiştim ama cihazdan silindi mi iCloud Drive üzerinden de fotoğraflar siliniyordu bende Dropbox ve ya Onedrive gibi alternatiflere bakıyordum o zaman.

iCloud'u görev yöneticisinden sonlandırıp tekrar başlatıp çözdüm problemi. 3-5 tane fotoğraf atınca hemen eşitliyor ama 129 taneyi toplu atınca problem çıkardı.

Ayrıca iCloud Drive'da ki fotoğraflar galeride görünmüyor. Drive'ı açıp istediğim fotoğrafı indirebiliyorum telefona. Word belgeleride aynı şekilde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı