iCloud hesabını silince yenisi aynı numarayla açılabilir mi?

Freakysama

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda yeni bir iPhone aldım. Hesabı benim adıma başkası açtı ve "[email protected]" kısmındaki "ad" kısmını beğenmedim. Şu an iCloud hesabımda hiçbir veri yok. iCloud hesabımı silsem, yenisini aynı numara üzerine açabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, iCloud hesabını silip yeni bir iCloud hesabı açarak aynı telefon numarasını kullanabilirsiniz. Ancak, iCloud hesabınızı silme işleminden önce, iCloud hesabınızda depolanan verilerin yedeklerini almanız önerilir. iCloud hesabınızı silme işlemi, iCloud hesabınızda depolanan verileri siler ve geri yükleyemezsiniz.

İlk olarak, iCloud hesabınızı silmek istediğinizde, iCloud hesabınızdaki verilerin yedeklerini almak için aşağıdaki adımları izleyin:

1. iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda ayarlar> ICloud'a gidin.
  2. İçinde "yedekle" seçeneğine dokunun ve "yedekle ve güncelle" seçeneğine dokunun.
  3. "Yedekle" düğmesine dokunun ve yedekleme işlemini tamamlamaya çalışın.
Daha sonra, iCloud hesabınızı silmek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Ayarlar> ICloud'a gidin.
  2. İçinde "sil" düğmesine dokunun.
  3. "Hesabımı sil" seçeneğine dokunun ve iCloud hesabınızı silmek için talimatları izleyin.
İlk olarak, iCloud hesabınızı silme işlemini tamamladıktan sonra, yeni bir iCloud hesabı açmak için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Ayarlar> ICloud'a gidin.
  2. İçinde "yeni iCloud hesabı" seçeneğine dokunun.
  3. iCloud hesabınızı oluşturmak için gerekli bilgileri girerek ilerleyin.
Not: iCloud hesabınızı silme işlemi, iCloud hesabınızdaki verileri siler ve geri yükleyemezsiniz. Bu nedenle, iCloud hesabınızı silmeden önce, iCloud hesabınızdaki verilerin yedeklerini almanız önerilir.

Geri
Yukarı