iCloud "resimler silinmiş olabilir" hatası

Bens0n

Hectopat
Solda 3 tane iCloud fotoğrafları gözüküyor. 2 tanesi aynı 3.sü başka. Önceden belgelerdeki resimleri E'ye kurmuştum. iCloud'da onun içindeydi fakat sildim ve tekrar C'ye taşıdım. Hala solda E'deki iCloud gözüküyor tıklayınca hata veriyor silinmiş olabilir diye.
Onun dışında "Windows eski bir sürüm olduğu için sınırlı" gibi bir hata alıyorum. Fotoğrafları ve videoları indir tarzı seçenekler çıkmıyor iCloud'da. Yardımcı olabilir misiniz?

Ekran Alıntısı.PNG

Solda 3 tane iCloud fotoğrafları gözüküyor. 2 tanesi aynı 3.sü başka. Önceden belgelerdeki resimleri E'ye kurmuştum. iCloud'da onun içindeydi fakat sildim ve tekrar C'ye taşıdım. Hala solda E'deki iCloud gözüküyor tıklayınca hata veriyor silinmiş olabilir diye.
Onun dışında "Windows eski bir sürüm olduğu için sınırlı" gibi bir hata alıyorum. Fotoğrafları ve videoları indir tarzı seçenekler çıkmıyor iCloud'da. Yardımcı olabilir misiniz?

Ekran Alıntısı.PNG
Sanırım yanlış anlattım. iCloud kurulduğunda normalde C,D,E yanında sürücü oluşuyor. O kurulmadı.Fotoğraftaki gibi bir ekrana da ulaşamıyorum.
Bahsettiğim diğer 3 tane icloud gözükmesi sadece dosyalarla alakalı. Onu silmeme rağmen gözüküyor bunu da nasıl düzeltebilirim ?
win10-explorer-icloud-photos6-1-download-selected.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı