iCloud Şifresi Unutulmuş iPhone

Gamerq

Kilopat
Daha fazla  
2.el satış sitesinde iCloud şifresi unutulmuş ucuza iPhone buldum şifresi unutulunca ne olmuş oluyor şifreyi geriye nasıl alabiliriz. Yapılabilecek bir şey var mı?

2.el satış sitesinde iCloud şifresi unutulmuş ucuza iPhone buldum şifresi unutulunca ne olmuş oluyor şifreyi geriye nasıl alabiliriz. Yapılabilecek bir şey var mı?
Kardeş biraz önçe bende rastladım öyle bi ilana eğer çözüm bulabilirsem alıp kullanmayı düşünüyorum,sanırım yazılımı silip tekrar yükleyinçe düzelir, ama detaylı bi araştırma yapmak lazım.

Şifresi unutulmuş olan telefonlar ile ilgilenmeyin çünkü şifre unutulunca o telefon hiçbir şekilde kullanılamıyor ve elinizde boş boş kalıyor. Şifreyi kırıp size sıfırdan cihazınızı vereceğini vadeden yerler var ama onlara güvenmekte olmaz. Dolandırıp gidebilirler sizi. O yüzden sakın ama sakın dokunmayın o tür cihazlara. Zaten iCloud şifresini unutmuş bir insan eğer telefon ona ait ise Apple Destek ile iletişime geçip telefonunu açtıra biliyor (tabi bunun içinde fatura şart). Telefon ona ait değilse ki değil bence size böyle yalanlar söyleyip dolandırıcılık yapılmak isteniyor olabilir. Eğer kendisine ait olduğunu size diretiyor ise faturasını görmek isteyip öyle alın. Sonrası zaten dediğim gibi açılır cihaz. Bunun haricinde ki durumlardan uzak durun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı