iCloud WhatsApp'ı Samsung'a aktarmak

Maksimum Zırh

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen7 5800H
16GB RAM
RTX3060
DELL G5515
Meslek
Amatör Yazar
Arkadaşlar merhaba. Değişim kampanyası ile iPhone 11 cihazımı S23 ile değiştirdim. ICloud'ta telefonun tüm verileri var Full yedeğini alıyordum sürekli. WhatsApp verilerini nasıl aktarabilirim?

WhatsApp'da oturum açtığınızda otomatik olarak son yedeği yüklemesi lazım.

Arkadaşlar merhaba. Değişim kampanyası ile iPhone 11 cihazımı S23 ile değiştirdim. ICloud'ta telefonun tüm verileri var Full yedeğini alıyordum sürekli. WhatsApp verilerini nasıl aktarabilirim?
Hocam, Samsung'da Smart Switch uygulaması var. Onu kullanarak aktaracaksınız. Ancak bir tane lightning to type c kablo lazım ki iki telefonu birbirine bağlayın. YouTube üzerinden aktarmanın nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz.

WhatsApp'da oturum açtığınızda otomatik olarak son yedeği yüklemesi lazım.

Şimdi iPhone verileri google drive değilde iclouda alıyor ya o yüzden yapamayız diye biliyorum yanlış mıyım?

iPhone'u verdiysen yedekleyemezsin. QR kodu okutarak geri getirebiliyorsun verileri wp'da.

Evet iPhone'u verdim. Telefonu sıfırlamışlardır eminim. QR kodu olayı nasıl oluyor hocam biraz detaylandırabilir misiniz hiç bilmiyorum.

Hocam, Samsung'da Smart Switch uygulaması var. Onu kullanarak aktaracaksınız. Ancak bir tane lightning to type c kablo lazım ki iki telefonu birbirine bağlayın. YouTube üzerinden aktarmanın nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz.

iPhone'u verdim maalesef öyle bir bağlantı yapamam :(

Şimdi iPhone verileri google drive değilde iclouda alıyor ya o yüzden yapamayız diye biliyorum yanlış mıyım?

Evet iPhone'u verdim. Telefonu sıfırlamışlardır eminim. QR kodu olayı nasıl oluyor hocam biraz detaylandırabilir misiniz hiç bilmiyorum.

O zaman nasıl aktaracaksınız hocam? Hiçbir fikrim yok açıkçası. Eski telefonla bir bağlantı kurmadan yapılabileceğini düşünmüyorum çünkü QR kod okutmanızı istiyor WhatsApp. Yine de bir araştırın derim.

Yeni telefona wp indirip açıyorsun sonra eski telefonundan qr kod okutuyorsun tüm konuşmalar fotolar vs. geliyor. Eski telefona erişimin yoksa maalesef. Benim de başıma geldi.

Beğenmemelerden de anlıyorum ki doğrusunuz hocam.

Geri
Yukarı