Çözüldü iCloud'a giriş yapamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MithatY28

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Hukuk Öğrencisi
Merhaba sayın Technopat Sosyal kullanıcıları,
Uzatmadan konuya girmek istiyorum ben 1 yıl öncesine kadar bir iPhone sahibiydim ardından Samsung'a geçtim ve numaramı değiştirdim ve IPhone'umu sattım. Geçenler de ise aklıma iCloud hesabımda fotoğraflarım ve kişilerim olduğu aklıma geldi ve onları geri kurtarmak istedim. Lakin giriş yaparken eski numaramdan bir SMS doğrulaması istiyor bu sorunu çözmeme yardımcı olur musun farklı yollarla giriş yapma gibi bir imkanımız var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Giriş yapamıyor, parolanızı sıfırlayamıyor veya doğrulama kodu alamıyorsanız hesabınıza yeniden erişmek için hesap kurtarma isteğinde bulunabilirsiniz. Hesap kurtarma işlemi, kimliğinizi doğrulamak için sağlayabileceğiniz belirli hesap bilgilerine bağlı olarak birkaç gün veya daha uzun sürebilir

Buraya da göz atın ve destekle iletişime geçin.
Giriş yapamıyor, parolanızı sıfırlayamıyor veya doğrulama kodu alamıyorsanız hesabınıza yeniden erişmek için hesap kurtarma isteğinde bulunabilirsiniz. Hesap kurtarma işlemi, kimliğinizi doğrulamak için sağlayabileceğiniz belirli hesap bilgilerine bağlı olarak birkaç gün veya daha uzun sürebilir

Çözüm
Eski numaranızdan SMS kodu istiyor ise bunu aşmanın iki yolu var:

1) Eski telefon numaranızı tekrar aktif hale getirip gelen kod ile giriş yapmak.

2) Bu numaraya erişemiyorum deyip hesap kurtarma işlemi başlatmak. Yalnız hesap kurtarma işlemi uzun sürebilir.

Teşekkürler iletişime geçtim ve kısa bir zaman içinde sorunum çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı