ICloud'a Maestro kart kaydedilmiyor

triggerr

Hectopat
Daha fazla  
iPhone telefona sahibim, Albaraka Maestro kayıtlı banka kartım var lakin ödeme seçeneklerine eklenmiyor. Böyle bir kredi kartı bulunamadı diyor ki ödeme seçeneklerinde Visa, Mastercard diyor. Tek kartım bu, ne yapabilirim?

iPhone telefona sahibim, Albaraka Maestro kayıtlı banka kartım var lakin ödeme seçeneklerine eklenmiyor. Böyle bir kredi kartı bulunamadı diyor ki ödeme seçeneklerinde Visa, Mastercard diyor. Tek kartım bu, ne yapabilirim?

Banka kartı eklenmiyor, kredi kartı ya da ön ödemeli kart olması lazım. Türkiye de tek bildiğim ininal Kart var onun dışındakileri bilmiyorum, ben PayPal kullanıyorum.

Düzenleme: Banka kartının eklenebiliyor olması lazım ufak bir karışıklık oldu.

Son düzenleme:
Hocam, iletişime geçmedim geçeceğim.

Desteklediği finans şirketlerinden dolayı olabilir mi? Sadece Visa, Mastercard ve American Express yazıyor benim kartımın şirketi Maestro.

Maestro eklenmiyor evet, ben yurt dışına olduğum için kafam karıştı, Türkiye'de yaşarken Ziraat Bankası'nın banka kartını kullanıyordum Apple için, benim banka kartım da Maestro ama benimkinin üstünde IBAN yazıyor kart numarası değil zaten onun için ekleyemiyorum. Sizin kartınızın üstüne IBAN mı yazıyor yoksa kart numarası gibi bir şey mi?

Maestro eklenmiyor evet, ben yurt dışına olduğum için kafam karıştı, Türkiye'de yaşarken Ziraat Bankası'nın banka kartını kullanıyordum Apple için, benim banka kartım da Maestro ama benimkinin üstünde IBAN yazıyor kart numarası değil zaten onun için ekleyemiyorum. Sizin kartınızın üstüne IBAN mı yazıyor yoksa kart numarası gibi bir şey mi?
Kart numarası.

Kart numarası yazıyorsa olması lazım arka kısımda güvenlik koduydu Türkçesi galiba öyle bir şey yazıyor mu? Yazıyorsa normalde kabul etmesi lazım ama büyük ihtimal Maestro olduğu için kabul etmiyor.
Destek hattıyla konuştum, Maestro olduğundan dolayı kabul etmiyormuş. Bende de hata neden Albaraka kart çıkarttırırsın ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı