iCloud'lu iPhone 12 Pro Max alınır mı?

Hepsiburada ile iletişime geçip faturasını istemelisiniz. Faturası varsa cihazdaki hesap kaldırılabilir.

Eski telefonundan sipariş etmiş onu da bunu almak için satmıştı. Tek Gmail'i bu telefonda vardı. Nasıl yapabiliriz?

Hepsiburada ile iletişime geçip faturasını istemelisiniz. Faturası varsa cihazdaki hesap kaldırılabilir.

Hadi Gmail'i aldık sonrasını nasıl yapabiliriz hocam?

Sordumda şifreyi bilmiyormuş. Faturada evde kayipmis napsam o fiyata android telefonmu alsam?
Hepsiburada'dan aldıysa girsin Hepsiburada hesabına, siparişlerim kısmında e-fatura şeklinde faturası görünecektir. Orada yoksa bile Hepsiburada'ya kayıtlı e-mail hesabına mail olarak yollanır. 3 kuruşluk bir şey alınca bile fatura kesiliyor mail geliyor. Bana bu işte bir bit yeniği var gibi geldi.

Merhaba, arkadaşımın 12 Pro Max'i var, bayağı yakın arkadaşız. Bana 7.000 TL'ye bırakırım dedi. Şimdi ben alsam ICloud'u nasıl kapatabilirim? Hani bir parçasını başka bir parçayla değiştirsem iCloud gider mi?

Arkadaşına iCloud şifresini girip cihazı sıfırlamasını talep et. Öteki türlü App Store'dan bir şey indiremezsin.

Geri
Yukarı