iPhone 12 Pro Max alınır mı?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhaba. iPhone 11 kullanıyorum. Normalde iPhone 11'le yola devam ederim diyordum. Gayet de memnunum diyordum. Abim de geçen gün 12 Pro m almış o kadar güzel ki. Tüm fikrim değişti. 11'den soğudum hatta. Gold renginden nefret ediyordum elime alınca tüm fikrim değişti. Sizce iPhone 12 Pro Max hala da alınabilir bir telefon mu?

Merhaba. iPhone 11 kullanıyorum. Normalde iPhone 11'le yola devam ederim diyordum. Gayet de memnunum diyordum. Abim de geçen gün 12 Pro m almış o kadar güzel ki. Tüm fikrim değişti. 11'den soğudum hatta. Gold renginden nefret ediyordum elime alınca tüm fikrim değişti. Sizce iPhone 12 Pro Max hala da alınabilir bir telefon mu?
Ne kadara alacağınıza bağlı.

11'den 12 Pro Max geçmek kamera ve ekran dışında ciddi anlamda fark yaşatmaz. Bütçeniz el veriyorsa alınır tabii ki. 12 Pro ve Pro Max şu an piyasadaki çoğu cihaz ile yarışır hatta daha öne geçebilecek bir cihaz.

Ön sipariş ile aldım hala kullanıyorum taş gibi cihazdır her ihtiyacını fazlasıyla karşılar çıktığından beri kullananı olarak tavsiye ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı