ICloud'lu iPhone 4 downgrade yaprak iCloud bypass etmek mümkün mü?

Geri döndüm. iOS 7'den iOS 6'ya downgrade edilmiş iPhone 4'ü iCloud bypass yapacağım.

@Stereo.Luigi99 sana bir konuda danışacağım. Hangi yolu izlemeliyim? Cihazı downgrade ettik ama bu downgrade işlemi, dual boot mantığında çalışıyor. iOS 7 ile boot oluyor ardından iOS 6'yı başlatıyor. Cihazın bypass edilmesi için iOS 6 için mi, yoksa iOS 7 için mi kaynak araştırmalıyım? Ayrıca, verdiğim link işimi görür mü?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

iOS 6 ve iOS 7'nin bypass yöntemi aynı. Video işini görür ama Windows XP/7 ile yapman gerek.
SSH Bypass dediğim de o video. Aslında dual-boot bir sistem olmuyor ama mantığını bilmiyorum.

iOS 6 ve iOS 7'nin bypass yöntemi aynı. Video işini görür ama Windows XP/7 ile yapman gerek.
SSH bypass dediğim de o video. Aslında Dual-boot bir sistem olmuyor ama mantığını bilmiyorum.

Tamamdır, bu akşam deneyip neticeye varacağım. Sorun, iOS 7 ve iOS 6'nın Firmware dosyalarını birleştirerek iPhone 4'ü iOS 7 Firmware yüklüyormuş gibi yanıltmaktı. Dualboot dediğimde bunu kast ediyorum.

Herhalde içeriği değiştirilmiş, imzası açık olan iOS 7.ipsw dosyasını kullanarak iPhone 4'ü iOS 6 geri yüklemek mantık.

Bypass yapmaya çalışırken kafam karıştı, çünkü daha önce sadece iOS 7 için SSH ile bypass yapmıştım. Ancak internetten Arduino, ipwndfu-Master ve Silver gibi yazılımlar ile yapılan bypassları görünce kafam iyice karıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı