iCloud'tan Çıkamıyorum

• Konuyu başlatan YusuffDmR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 43B
Çıkış yapamıyorum. Şifreyi unuttum MSN'i unuttum.

E-posta adresiniz zaten icloud'ta gözüküyordur sizin için gerekli olan icloud parolası eğer bunu bilmiyorsanız yapıcak birşey yok cihazı restore ettiğinizde kullanamazsınız. iCloud adresine girip parolamı unuttumdan belki erişebilirsiniz denemenizde fayda olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yanı anlamadım :)

Kardeşim apple güvenlik amaçlı çalınmalara karşı iOS7 ile yeni bir sistem geliştirdi.

Örnek veriyorum; Senin telefon çalındı telefondada malum senin icloud bilgilerin var bu durumda çalan kişi telefona uygulama yükleyemez nedeni ise iCloud şifresi soracağı için, mecbur restore edicek restore ettiğinde de cihazın aktivasyonunu yapmak için senin mail adresin ve şifren lazım başka türlü aktivasyon ekranını geçemez.

Eh sende diyorsun şifremi bilmiyorum sıfırlayamıyorum.

Neyse sen Ayarlardan iCloud'a gir iPhone'u bul açıkmı ona bak.

1- Yeniden oturum açmadan önce iCloud Tercihleri bölümünü kapatıp yeniden açın.

2- Bu işlem sorunu çözmezse, e-posta ve İstenmeyen Posta klasörlerinizde Apple'dan gönderilmiş bir doğrulama e-postası olup olmadığını denetleyin.

3- E-posta veya İstenmeyen Posta klasörlerinizde doğrulama e-postası yoksa, iCloud Tercihleri bölümündeki Doğrulama E-postasını Yeniden Gönder düğmesini tıklayın.

Cihazınıza sakın yazılım atmayın. Aksi takdirde kullanamazsınız şifresini veya adresini bilmiyorsanız cihazınızın faturası mevcut ise icloud kaldırabilirsiniz. Faturası yoksa piyasada açan kişiler mevcut ama fiyatı çok yüksek.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı