İcra takibi başlatılabilir mi?

Bana da bugün geldi bende Valorant hesabı satmıştım 3 4 ay önce bir şey çıkmaz bence aç dava SMS atmak ne kardeşim aç dava gelsin kapıma postadan mahkeme kağıdı ne bileyim haber kağıdı SMS atmak ne la :D

Aynı mesaj bana da geldi. Ben de 5-6 ay önce satmıştım. Ne yapmamız gerek acaba? Avukatı aradım, 330 TL ödeme çıkartıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da bugün 12 civarı geldi ödeme yapmayı düşünüyorum açıkçöası ileride daha büyük bela almak istemiyorum

Peki siz bilirsiniz
Banada bugün geldi bende valorant hesabı satmıştım 3 4 ay önce bir şey çıkmaz bence aç dava sms atmak ne kardeşim aç dava gelsin kapıma postadan mahkeme kağıdı ne biliyim haber kağıdı sms atmak ne la :D
Ödeme yapmayı düşünüyor musun?

Merhaba arkadaşlar, bundan 7 8 ay öncesine kadar bir Steam hesabı satmıştım ve sattıktan sonra hesap 4 5 ay sonra kendi kendine kilitlenmiş. Benimle hiçbir alakası yok hesapta bende değilken yardımcı olamayacağım için benden ya parayı ya da hesabın kilidini açmamı söylediler ben de bunları yapamayacağımı söyledim sonra işte icra falan falan bir şeyler söylediler. Bugünde telefonuma mesaj geldi.

Yasal takıp; müvekkilimiz fms teknolojilerine ait bulunan www.xxxx.com isimli site üzerinde gerceklestirdiginiz islemden dolayi olusan borc büromuza aktarilmis olup ödeme saglanmamasi durumunda sözlesmede belirtilen cezai bedel üzerinden icra takibi sürdürülecektir. Iyi günler.

0850 307 91 82.

Av. Bahadir öztürk.
Ist barosu.
Sıcıl: 65328 b021.
Diye.
Nedir bu arkadaşlar icra takibi başlarsa ne olacak? İtirazda bulunabilir miyim? İnternette araştırdım biraz da ilamsız mı oluyor, bu senet yok bir şey yok?

Site ismi veremiyorum.

Usta bir şey oldu mu sana icralık oldun mu?

Mesaj'ın ekran görüntüsü ile en yakın karakola başvuru yapın, öylelikle süreç başlar demek ki yeni bir yöntem bulmuşlar onun üzerinden gidiyorlar o mesajlar zaten avukatın haberide yoktur. Tutupta sizden 200 lira 300 lira istemezler avukatlık masrafı onun çeyreği bile değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı