İçtiğiniz en kötü içecek nedir?

Burdakilerin çoğu daha gerçek kötülüğü tatmamış, şaşırdım doğrusu. Hayır bide markette herkesin alabileceği bir şey. İsmi nacizane "TONİK". Yorum yapmayın sadece deneyin...

Kantinde satılan bir smoothie. İçinde elma, ıspanak, pırasa, dereotu, maydanoz, zencefil falan var. Allah kahretsin 20 TL verdim bir de, normal meyvesuyu sandım elma logosunu görünce üstünde. Paraya yazık olmasın diye içmeye çalıştım, içtikçe midem bulandı. Ah, hayatımın en zor zamanıydı.

Kusma emojisi yok.

Maltana sade.
images (37).jpeg

Esenyurt devlet hastanesinde 2 liraya satılan gazoz olduğu iddia edilen içecek. Kusuyordum az kalsın, zaten 2 liraya içecek mi olur dediydim ama neyse :/

Enerji içeceği. Hemde hepsi, hayır tadı güzel olan var 2 gün halsizlik baş dönmesi mide bulantısı yapıyor bir de tadı kötü olan var daha beter halsizlik baş dönmesi mide bulantısı yapıyor.

Enerji içeceği. Hemde hepsi, hayır tadı güzel olan var 2 gün halsizlik baş dönmesi mide bulantısı yapıyor bir de tadı kötü olan var daha beter halsizlik baş dönmesi mide bulantısı yapıyor.

Ama tadı güzel olan bir enerji içeceğini ilk kez tattığımda bu sıkıntıları yaşıyacağımı bilerek tekte diktim.

Yeni konular

Geri
Yukarı