İçtiğiniz sigara markası nedir?

Katılım
21 Eylül 2018
Mesajlar
18.298
Makaleler
11
Çözümler
106
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Meslek
What am I? - I do not know...
Babamdan ayda 1 tane falan alıyorum, genel olarak Parliament Aqua Blue veya Kent Blue kısa içiyor. Babama sigaranın faydasını gördün mü diye sorduğumda ise aldığım cevap. ''Eskiden çektiğimiz acılar yüzünden başladım, haliyle alışınca bırakamadım. Öyle bir illet ki, eğer kafaya koyarsan asla bırakamıyorsun.'' Neyse ki 40 yıldır içmesine rağmen hala sağlık sorunu yok, içmeyin içirmeyin şu illeti.
 
Katılım
13 Nisan 2019
Mesajlar
239
Haydi herkes içtiği sigarayı yazsın. Pasif içici olunmaması için Yeşilaycı arkadaşların gelmemesi rica olunur. :D

Ben bu ara Camel White içiyorum.
Bırakalı ne kadar oldu bilmiyorum ama baya oldu galiba 1 aydan fazladır kesin. Neyse baydırmadan cevap vereyim President White Line. Sea Blue vardı onun da şekli hoşuma gitmişti. Arkadaş ortamında denk gelirse içerim 1 dal ama onum dışında hem cebime hem de sağlığıma zarar. Sizlere de önermiyorum.
 

kagaans

Decapat
Katılım
16 Nisan 2020
Mesajlar
220
Çözümler
3
Yer
Eskişehir , Manisa
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Meslek
Öğrenci
Eğer herhangi bir şekilde yurtdışı alışverişi yapabileceksem Marlboro Double Fusion veya Marlboro Gold; bunlar haricinde TR'de Marlboro Light'tan yeni yeni Marlboro Touch Blue'ya döndüm. Marlboro'ya başlarken biri "sigara bağımlılığı başka bu meret bağımlılığı başka" demişti. Sorsan bir gram faydasını görmedim ama istediğimde bırakırım ben zaten(!) :)
 
Katılım
20 Mayıs 2020
Mesajlar
1.422
Makaleler
1
Çözümler
5
4 sene Parliament Reserve, 4 sene Marlboro Red içtim. Her türlü sigaranın tadına baktım. Şuna emin olun ki en tatlı sigara en ucuz olanıymış. Son 3 yıldır ise Winston Dark Blue içiyorum.
 
Yukarı