iCUE olmadan Corsair K68 Red ışıkları yanmıyor

guvanarida

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Corsair K68 Red Led klavyeye sahibim. iCUE uygulamasını yüklemeden klavyenin ışıkları yanmıyor. Uygulama olmadan ışıklandırma yapmak mümkün mü?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1659432264735.png

Şu tuşla olması gerekmiyor mu?

Eki Görüntüle 1471647

Şu tuşla olması gerekmiyor mu?
Normalde o tuşla 3 kademeli olarak ışığın şiddetini ayarlayıp, dediğiniz gibi açık/kapalı konuma getirebiliyorum. Ama yazılım varken oluyor. Yazılımı sildiğimde maalesef işe yaramıyor.

iCUE yüklediğin için olmuyor galiba, bende de Corsair Void var iCUE olmadan çalışmıyor silmek gerekiyor herhalde.
Şöyle ilginç bir şey söyleyeyim. Klavyeyi ilk aldığımda, usbsini bağladığımda ışıklar yandı. Fakat iCUE uygulamasını bir kez yükledikten sonra o özelliğini yitirdi. Programı sildikten sonra ya da format attıktan sonra, iCUE uygulamasını yüklemeden yanmıyor ışıklar. Belki bir yöntemi vardır diye merak ettim.

Şöyle ilginç bir şey söyleyeyim. Klavyeyi ilk aldığımda, USB'sini bağladığımda ışıklar yandı. Fakat iCUE uygulamasını bir kez yükledikten sonra o özelliğini yitirdi. Programı sildikten sonra ya da format attıktan sonra, iCUE uygulamasını yüklemeden yanmıyor ışıklar. Belki bir yöntemi vardır diye merak ettim.

Aynen öyle benim sorun da, Firmware güncellemesi geldiyse yapın.

Sizdeki üründe var mı bilmiyorum ama bazı Corsair ürünlerinde reset tuşu gibi ince bişiyle tıklayabileceğiniz bir düğme oluyor ve cihazı update moduna geçiriyor. Sonra usb belleğe atar gibi güncel driver dosyasını copy paste yaparak içine atıyorsunuz. O otomatik olarak güncelliyor. Yönlendirilirsiniz zaten nasıl yapılacağına dair. Bu arada bu sorunuzu Corsair desteğe de yazarsanız sizi detaylıca bilgilendiriri ve yönlendirirler.

Klavyeyi çıkarın, ESC tuşuna basılı tutarak geri takın, taktıktan sonra 5 saniye daha ESC tuşuna basılı tutun klavyeyi fabrika ayarlarına geri döndürecek sorununuz düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı