ID-Cooling 214XT soğutucu Corsair Spec 05 kasaya sığar mı?

10400F zaten sıcak çalışır. Termal macun yavaş yavaş yenilenme vaktine gelmiştir. Ne kadar zaman oldu bilmiyorum onları söylersen daha detaylı anlaşılır. Ara sıra PC'yi temizle, hava tut içerisine.

Evet kral bir 9 ya da 10 ay gibi bir süredir bakımı yok bu soğutucu sığarsa ve bakım termal macun falan yenileyip kasam pek iyi değil ama böyle normal kişilerin 10400FI gibi 60 65 derecelere düşer mi merakımdan soruyorum.

Evet kral bir 9 ya da 10 ay gibi bir süredir bakımı yok bu soğutucu sığarsa ve bakım termal macun falan yenileyip kasam pek iyi değil ama böyle normal kişilerin 10400FI gibi 60 65 derecelere düşer mi merakımdan soruyorum.
Düşer.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230201-201510.png
    Screenshot_20230201-201510.png
    175,6 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim tekrardan yardımların için sağ ol.

@taserzetsu satıcıya sordum oda onayladı için rahatladı
O zaman altındaki jelatini sökmeden kasayı yan yatırıp bi dene nasıl olacak. Olmazsa iade edersin zaten. Ama beni de bilgilendirirsen iyi olur. Fikrim olmuş olur. 150mm ye 150mm sıkıntı yaratıyor mu diye.

O zaman altındaki jelatini sökmeden kasayı yan yatırıp bir dene nasıl olacak. Olmazsa iade edersin zaten. Ama beni de bilgilendirirsen iyi olur. Fikrim olmuş olur. 150mm ye 150mm sıkıntı yaratıyor mu diye.

Soğutucu geldi kendim takmayi bilmedim için tanıdım bir bilgisayarcı var ona taktıracağım hem bakımınida yaptıracağım. Kasa ve soğutucu bu şekilde.

O zaman altındaki jelatini sökmeden kasayı yan yatırıp bir dene nasıl olacak. Olmazsa iade edersin zaten. Ama beni de bilgilendirirsen iyi olur. Fikrim olmuş olur. 150mm ye 150mm sıkıntı yaratıyor mu diye.

Selam PC'ye takıldı sğğutucu şaka yapmıyorum 70 dereceden yukarı aldım Rainbow'da Max 52 derece aldım ve kapağı kapatabildim sığdı. L macun bakımınıda yaptırdım toz falan yüzde 25 fan devrinde tutuyor soğutucu işlemciyi mükemmel bir şey bu kulaklarımda ağrımıyor cabası.

Dosya Ekleri

• IMG_20230202_113508.jpg
    IMG_20230202_113508.jpg
    161,6 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20230202_113512.jpg
    IMG_20230202_113512.jpg
    102,7 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Merhaba, benim kasamda spec 05 bu soğutucuyu almayı düşünüyorum. soğutucuyu taktığınızı görüntüyü atar mısınız. ona göre spariş vereyim

Merhaba, benim kasamda Spec 05 bu soğutucuyu almayı düşünüyorum. Soğutucuyu taktığınızı görüntüyü atar mısınız? Ona göre spariş vereyim.

Ben takmadım reis ama pcciye taktırdım benim sığdi şu an kullanıyorum fotoğraf attım bakarsın.

Dosya Ekleri

• IMG_20230212_174315.jpg
    IMG_20230212_174315.jpg
    154,8 KB · Görüntüleme: 35
Teşekkür ederim. Çoğu yerde kimi olur, kimide olmaz demişti kararsız kaldım. Ramlerede değmiyor güzel olmuş. Benim Snowman M200 var ama işlemciyi değiştireceğim için bu soğutucuyu önerdiler kafamda soru işaretleri kalmıştı.
Bu arada üstteki fanlara değer mi? Onu göremedim!

Teşekkür ederim. Çoğu yerde kimi olur, kimide olmaz demişti kararsız kaldım. Ramlerede değmiyor güzel olmuş. Benim Snowman M200 var ama işlemciyi değiştireceğim için bu soğutucuyu önerdiler kafamda soru işaretleri kalmıştı.

Elbette bir şey değil bana yardım gelmemişti pek bari sana yardım edeyim dedim. Ben kasayı idarelik kullanacağım için yani yakında yeni kasa almayı planlıyorum o yüzden fan almadım üste ona bir şey diyemem ama internette bir adam üste fan takmıştı soğutucu ile diye biliyorum bulabilirsem videosunu atarım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video bu bak istersen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı