Elektronik ID-Cooling SE-214 XT RGB 499TL

Siteden alışveriş yaptınız mı iptal etmiyorlar. Müşteri hizmetlerini 2 kez aradım. Merak etmeyin siparişiniz iptal edilir dediler. Kargoyu geri çevirmek zorunda kaldım. Daha sonra aradığımda sizden kargo ücreti kesilmeyecek dediler. Paramı 3/4 hafta sonra geri alabildim. Kargo ücretini de kesmişlerdi. Daha da hiç uğraşmadım bir daha zorunda kalmadığım müddet bu siteden alışveriş yapmam.
Ben direk yerlerine gittim Esenyurt'ta 3 kişi çalışıyor orada toplam sanırım birisi patron . Biraz değişik insanlar . İnternetten değilde direkt ordan almaya gittim bana oradan bi pc açıp ordan siparişi oluşturrtu , o şekilde fatura kesti 😂

Kargo ücreti çokmuş. Ama yine de 540 TL'ye alınabilir. 640 TL'ye almaktansa.
Tek renk alacağına anakartın uyumlu ise Argb al bence .

Ben direk yerlerine gittim Esenyurt'ta 3 kişi çalışıyor orada toplam sanırım birisi patron. Biraz değişik insanlar. İnternetten değil de direkt oradan almaya gittim bana oradan bir PC açıp oradan siparişi oluşturrtu, o şekilde fatura kesti 😂

Tek renk alacağına anakartın uyumlu ise ARGB al bence.

RGB tek renk değilki. Ayrıca A320 S2H gibi eski bir anakartın desteklediğini düşünmüyorum. Ve 540 TL verip madem iptal etmiyorlar sıkıntı çıkarıyorlar kendi sitelerinden alacağımıza 600TL verip Hepsiburada'dan almak daha mı mantıklı?

RGB tek renk değilki. Ayrıca A320 S2H gibi eski bir anakartın desteklediğini düşünmüyorum. Ve 540 TL verip madem iptal etmiyorlar sıkıntı çıkarıyorlar kendi sitelerinden alacağımıza 600TL verip Hepsiburada'dan almak daha mı mantıklı?
Kesin alacaksan kendi sitelerinden al. Ben çok uygun fiyata ikinci el buldum ondan iptal ettim.

Evet daha mantıklı ama yine süreci onlar ile yaşayacağın için arada Hepsiburada'nın olması bişey değiştirmez 😂

Kesin alacaksan kendi sitelerinden al. Ben çok uygun fiyata ikinci el buldum ondan iptal ettim.
Termal macun sürülü mü geliyor? Birde sorun çıkarsa üründe iade alırlar mı ?

Evet daha mantıklı ama yine süreci onlar ile yaşayacağın için arada Hepsiburada'nın olması bişey değiştirmez 😂
Politika farkı olmuyor mu? Sözleşme vs.

ARGB versiyonu 611 civarlarındaydı, RGB versiyonu ise 599-600 civarındaydı hocam. 500 değildi.
Siz görmemişsiniz, ben bu soğutucuyu sürekli takip ediyorum. Genelde ARGB versiyonunu öneriyorum ama sitesinden baktığım için RGB versiyonunun fiyatını da görüyorum. Belki geri yükselmiş olabilir ama önceden de 500 TL'ye düştüğü oldu, yeni bir şey değil.

Geri
Yukarı