ID-Cooling SE-214-XT vs Gamepower Skadi 120mm

Berkay Kiraz

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Afyon
RAM
Corsair Vengeance 16 GB DDR4 3200MHz
Ekran kartı
Asus Dual RTX 3070 O8G V2
Anakart
Asus Prime H510M-K
İşlemci
İntel Core i5 11400F
Merhaba arkadaşlar, i5 11400F RTX 3070 hazır kasa satın aldım. İçinde otomatik olarak Gamepower skadi 120mm takılı geldi fakat yorumlarını okuyunca çok işe yarayacağını düşünmedim. Bu yüzden yeni bir soğutucu arayışına girdim. ID-Cooling SE-214-XT ürününü buldum.

Sizce 650 TL'ye bu hava soğutucuyu alıp sıvı soğutucuyu sökmek mantıklı mı? Gamepower skadi 120mm ile cooling SE-214-XT arasında kaç derece sıcaklık oynar? Hangisi daha iyidir?

Cevaplarsanız çok sevinirim.

Sıvı soğutma varsa kule tipi almana gerek yok. Sıvı soğutmayı denemedin mi hala? Dene sonra karar ver.
Daha bilgisayarı kurmak için yeterli materyaller elimde yok. Monitör eksiğim var. O da gelince deneyeceğim.

Hiç masraf etmeyin, yeterli olur skadi 120mm stock fandan iyidir bozulunca garantiye gönderirsiniz satarsınız SE214XT geçersiniz.
İnsanlar gamepower markasını sürekli kötülemişler. Şu anda elimde olduğu için ben de değiştirmek istemiyorum. Eğer çok fark yaratmayacaksa boşu boşuna 650 TL vererek hava soğutma almayacağım.

Son düzenleme:
Daha bilgisayarı kurmak için yeterli materyaller elimde yok. Monitör eksiğim var. O da gelince deneyeceğim.

İnsanlar Gamepower markasını sürekli kötülemişler. Şu anda elimde olduğu için ben de değiştirmek istemiyorum. Eğer çok fark yaratmayacaksa boşu boşuna 650 TL vererek hava soğutma almayacağım.

Yaratmaz hocam masraf yapmayın dediğim gibi, ileride bozulunca garantiye verip yaptırırsınız satarsınız 214XT geçersiniz.

Geri
Yukarı