ID-Cooling SE-224 XT alınır mı?

CreX_8

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar AMD Ryzen 5600X işlemcimde kendi soğutucusunu kullanıyorum ve soğutma cidden kötü. Oyun oynarken ortalama 80-85 derecede oynuyorum ve soğutucumu değiştirmek istiyorum. Tek sorum sizce SE 224 XT'nin ARGB'sine 200TL fazladan verilir mi? Düz siyah hali 842 TL ARGB olanı 1050 TL veya önerebileceğiniz başka işlemci soğutucu var mı?

Kule tipi şart değilse bunu öneririm:

Önerin için teşekkürler ama aynı ürünü başka linkte bulamadım ve daha önce Amazon'dan hiç alışveriş yapmadım ve kullanacağım soğutucunun montajının kolay olması benim açımdan daha iyi olur anakartıma diğer bir daha söküp takmak istemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürünü buradan inceleyebilirsiniz. Genel olarak fiyatına göre başarılı bulunan ve internetteki yorumları olumlu bir model. Aynı zamanda hava soğutma konusunda noctua piyasada en sevilen markalardandır.

Fiyatı çok arttı ve bu model artık üretilmiyor diye biliyorum. Snowman T6 veya X6 öneririm.

Önerin için teşekkürler ama aynı ürünü başka linkte bulamadım ve daha önce Amazon'dan hiç alışveriş yapmadım ve kullanacağım soğutucunun montajının kolay olması benim açımdan daha iyi olur anakartıma diğer bir daha söküp takmak istemiyorum.

Sizin attığınıza alternatif olarak atıyorum. Üçü arasından istediğinizi alabilirsiniz.

Arkadaşlar AMD Ryzen 5600X işlemcimde kendi soğutucusunu kullanıyorum ve soğutma cidden kötü. Oyun oynarken ortalama 80-85 derecede oynuyorum ve soğutucumu değiştirmek istiyorum. Tek sorum sizce SE 224 XT'nin ARGB'sine 200TL fazladan verilir mi? Düz siyah hali 842 TL ARGB olanı 1050 TL veya önerebileceğiniz başka işlemci soğutucu var mı?
bence argb 214xt al bende var memnunum gayet . çok güzel ışıkları

Noctua çok hoşuma gitti ama sadece Amazon'da var, kaç günde gelir ve güvenilir midir bir sorun oluşur mu?

Güvenilirdir bir sorun oluşmaz. Yurt dışından geleceğinden kargo süreci beklenenden birkaç gün uzun sürebilir. Olası bir problemde (gümrük vb) paranız iade edilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı