ID-Cooling SE-224-XT alınır mı?

Berjriko

Decapat
Daha fazla  
RAM
Kingston Fury Beast 8gb
Ekran kartı
RX 570 4GB GİGABYTE
Anakart
MSI A320 Promax
İşlemci
R5 2600
Ben bunun 214 xt olan versiyonunu aldım yeni ve ciddi anlamda sıcaklık farketti sessiz birde çok memnun kaldım Ramleri engellemiyor soğutucu merak etmeyin.

Evet kullanabilirsin. Fan yüksekliğini ayarlayabilirsin soğutucu üzerindeki yani RAM'lere çarpma sorunu olmaması gerekir.

Extra fan almana gerek yok. Sıcaklıklara bir etkisi olmuyor 1-2 derece dışında. Zaten tek fan ile R5 2600'ü rahat soğutur.

Evet kullanabilirsin. Fan yüksekliğini ayarlayabilirsin soğutucu üzerindeki yani RAM'lere çarpma sorunu olmaması gerekir.

Extra fan almana gerek yok. Sıcaklıklara bir etkisi olmuyor 1-2 derece dışında. Zaten tek fan ile R5 2600'ü rahat soğutur.

Gel bura üzerinden alıyorum sorun yaşanırmı.

Kırmızı olan neden 200 lira daha ucuz? Eğer fanları aynıysa onu almak daha mantıklı.

Gel bura üzerinden alıyorum sorun yaşanırmı.

İade etmeyecekseniz sorun yaşayacağınızı sanmam. Forumda biri iadede sıkıntı çıkardıklarından bahsetmişti.

Kırmızı olan neden 200 lira daha ucuz? Eğer fanları aynıysa onu almak daha mantıklı.

İade etmeyecekseniz sorun yaşayacağınızı sanmam. Forumda biri iadede sıkıntı çıkardıklarından bahsetmişti.
Sadece kırmızı renkli olduğu için çok satılmadı hocam. Stok eritmek için fiyat indiriyorlar. Yoksa tamamen aynı model.

Geri
Yukarı