ID-Cooling SE-224-XT-R soğutucunun LED'i kapatılabilir mi?

SALOOWEN

Centipat
Makaleler
10
Yer
de_dust2
Yaza doğru bu ikisini alacağım. Düz kırmızılı fana arka tarafına, Silverston olanı da öne takıcağım. Gene de düz kırmızı fan RGB'lerin arasında kötü gözükecekmiş gibi geliyor. Bunun LED'i nasıl kapanır veya kablosu varsa kesebilir miyim?

yener999

Terapat
Moderatör
Yer
Kocaeli
n11.com'dan DARK Freezer X128 2xFixed RGB LED Fanlı Kule Tipi Soğutucu DKCCX1 seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Alternatif olarak bunlara da bakabilirsiniz hocam. Fiyatına göre güzel ürünler. PSU olmadığı sürece Rampage alınabilir. Dark da öyle.

TheForment

Centipat
n11.com'dan Dark Freezer X128 2xFixed RGB LED Fanlı Kule Tipi Soğutucu DKCCX1 seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Alternatif olarak bunlara da bakabilirsiniz hocam. Fiyatına göre güzel ürünler. PSU olmadığı sürece Rampage alınabilir. Dark da öyle.

Hocam ikisi de aynı fan logosunu değiştirmişler eğer bu ikisi iyi diyorsanız alttakini almayı düşünüyorum :D

KS
SALOOWEN

SALOOWEN

Centipat
Makaleler
10
Yer
de_dust2
n11.com'dan DARK Freezer X128 2xFixed RGB LED Fanlı Kule Tipi Soğutucu DKCCX1 seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Hocam FRGB sevmiyorum. Kasama sığarmı emin değilim. Genede çok teşekkür ederim.
Fanların girişleri uygun değil açıklık olması lazım haberin olsun attığın fan uygun değil takamazsın.
Hocam 120mm fanlar standart değil mi?

Yukarı