ID-Cooling SE-224-XTS nasıl takılır?

BrutalBoss

Centipat
İşlemci
AMD ryzen 5 5600
Ryzen 5 5600 model işlemcim için ID-Cooling SE-224-XTS Black model soğutucuyu alacağım. Her zaman bilgisayarımı bozmaktan korkmuşumdur. Acaba bu soğutucuyu takarken anakartı veya başka parçaları bozma ihtimalim var mı? (Soğutucunun montaj videolarını izledim.) Bir de kasanın arkasıyla işim yok değil mi stok soğutucuyu sökünce direkt ayakları takıp başlayacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 5 5600 model işlemcim için ID-Cooling SE-224-XTS Black model soğutucuyu alacağım. Her zaman bilgisayarımı bozmaktan korkmuşumdur. Acaba bu soğutucuyu takarken anakartı veya başka parçaları bozma ihtimalim var mı? (soğutucunun montaj videolarını izledim.) Bir de kasanın arkasıyla işim yok değil mi stok soğutucuyu sökünce direkt ayakları takıp başlayacağım?

Kasanın arkasındaki sabitleme vidaları oynarsa arkasını açmak zorunda kalırsın. ID-Cooling modellerinin birçoğunda ek ayak çıkmıyor kurulum videosundaki ayaklar anakartında yoksa o ayakları çok zor bulursun. Intel ayağı gönderiyorlar sadece ve sorduğun soruya gelirsem başka parçaları bozma ihtimalin her zaman var tavsiyem bir bilgisayarcıya götürmen 200TL için riske değeceğini sanmam.

Ryzen 5 5600 model işlemcim için ID-Cooling SE-224-XTS Black model soğutucuyu alacağım. Her zaman bilgisayarımı bozmaktan korkmuşumdur. Acaba bu soğutucuyu takarken anakartı veya başka parçaları bozma ihtimalim var mı? (soğutucunun montaj videolarını izledim.) Bir de kasanın arkasıyla işim yok değil mi stok soğutucuyu sökünce direkt ayakları takıp başlayacağım?

Aynı soğutucu ve işlemciyi kullanıyorum. Montajı çok kolay 1 2 video izleyerek yapabilirsiniz. Ayakları montajlarken arka plakayı tutmanız gerekiyor kasanın arka kapağını açıp destekleyerek takabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı