ID-Cooling TG15 termal macun nasıldır?

frotex

Decapat
Daha fazla  
RAM
Crucial 3200 MHz 16 Gb
Ekran kartı
Geforce 1650ti
İşlemci
İntel core i7 10700
Son düzenleyen: Moderatör:
Çok araştırmadım ama internette iyi termal macun ararken ID-Cooling TG15 termal macun sipariş ettim. Kullananlar varsa veya alttaki linkten özelliklerine bakarsanız satın aldığım için iyi mi kötü mü oldu yazabilir misiniz? Hepsiburada'dan kuponum olduğu için 200 TL yerine 120 TL'ye satın aldım.

Keşke almadan önce sorsaydınız.

Aynı fiyata MX-4'de vardı, gramaj olarak daha avantajlı. Yine de güzel ve performansı iyi bir macundur, ben beğeniyorum ID Cooling macunlarını. Kıvam olarak biraz katı gelebilir ama işlemci üzerine yeterli miktarda sürüp soğutucuyu oturttuğunuzda kendisi yayılacaktır.

Keşke almadan önce sorsaydınız.
Tavsiye etmiyor musunuz? Eğer kötü bir macunsa iade edebilirim.

Aynı fiyata MX-4'de vardı, gramaj olarak daha avantajlı. Yine de güzel ve performansı iyi bir macundur, ben beğeniyorum ID Cooling macunlarını. Kıvam olarak biraz katı gelebilir ama işlemci üzerine yeterli miktarda sürüp soğutucuyu oturttuğunuzda kendisi yayılacaktır.
Gramajına filan çok dikkat etmemiştim. Laptop aşırı ısındığı için biraz aceleci davrandım. İçinden çıkan spatula ile üzerine yaymam mı daha iyi olur yoksa sadece nokta şeklinde sürmek mi?

Gramajına filan çok dikkat etmemiştim. Laptop aşırı ısındığı için biraz aceleci davrandım. İçinden çıkan spatula ile üzerine yaymam mı daha iyi olur yoksa sadece nokta şeklinde sürmek mi?
İkisi de olabilir size kalmış, ben nokta veya küçük X şeklinde tercih ederdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı