İddaa dolandırıcısı

1FPS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kusura bakmayın konu yanlış yere açıldıysa, diğer iddia konularının hepsi burada diye buraya açtım. Arkadaşlar iddia için para istediler ben de verdim, kuponu oynadıktan sonra benden biraz daha para istediler şüphelendim biraz daha verdim. Kontrol ettiğimde şok oldum adam kupon tuttu deyip, sonrasında ise “kupon vergisi verilmeden para alınmaz” demiş. “Tutan kuponlardan tahsil edilir vergi sizden ek bir para çıkmaz” dedim çocuklar bakakaldı yüzüme, işin can yakan tarafı kupon tutmuş ve 13.000 TL adama gitti. Şimdi bu adamın Instagram adresi, IBAN no, ve telefon no mevcut bende. Nerelere başvuru yapabilirim? Yasal yollarım neler acaba?
Soğuk su önerenlere şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kusura bakmayın konu yanlış yere açıldıysa, diğer iddia konularının Hepsiburada diye buraya açtım. Arkadaşlar iddia için para istediler ben de verdim, kuponu oynadıktan sonra benden biraz daha para istediler şüphelendim biraz daha verdim. Kontrol ettiğimde şok oldum adam kupon tuttu deyip, sonrasında ise “kupon vergisi verilmeden para alınmaz” demiş. “tutan kuponlardan tahsil edilir vergi sizden ek bir para çıkmaz” dedim çocuklar bakakaldı yüzüme, işin can yakan tarafı kupon tutmuş ve 13.000 TL adama gitti. Şimdi bu adamın Instagram adresi, IBAN no, ve telefon no mevcut bende. Nerelere başvuru yapabilirim? Yasal yollarım neler acaba?
Soğuk su önerenlere şimdiden teşekkürler :)

Haydan gelen huya gider. Avukat bulun.

Avukat bulun. Umarım en yakın zamanda çözülür. 13K paranız var ise iyi bir avukat tutacak paranız da vardır bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı