Takip Ettiğiniz İddaa Tahmincileri

Kimse

Kilopat
Makaleler
21
Merhabalar arkadaşlar. Ne futboldan ne basketboldan, hiçbir spordan anlamam. Dolayısıyla iyi analiz yapamıyorum. Sadece ligdeki sıralamalırna bakıyorum bazen, çoğunlukla da Nesine'den en çok oynanan kuponlara bakıyorum ama pek tutmuyor böyle de. Duyduğum kadarıyla da ve biraz da benim gördüğüme göre basketbolda futbola göre tutturma ihtimali daha fazla, maç sonuçları fazla şaşırtmıyor. Önerebileceğiniz bir iddaa tahmincileri, basketbol üzerine olursa daha iyi olur, varsa yazarsanız sevinirim. Nesine'deki kullanıcı adları olur, Twitter, Instagram hesabı falan farketmez. Yalnız Nesine'de en ünlü olanlar tutmayanları siliyormuş falan filan tam bilmiyorum. Sizin takip ettiğiniz, iyi kişiler varsa iyi olur. Teşekkür ederim.

Şimdi mantık olarak. Çok iyi tahmin ediyorum, bilmediğim maç yok diyenler öneri yapacağına ya da kupon satacağına kendileri oynasınlar değil mi? Başkasına hobi olarak para kazandırmazlar herhalde😀 İddia falan bırakın bu işleri kolay parayı seviyor bizim milletimiz anlıyorum da 1 kazanırsın 2 kazanırsın 3.'ye hepsini kaybedersin kumarda kazanan kumarhanedir.

@Tisy Hiçbir kuponun garantisini kimse veremez zaten ama bu şekilde günlük, iyi analiz edilmiş kupon paylaşımları yapanlar var. Başkasına hobi olarak para kazandırmak gibi düşünmek de saçma. Hiç kupon paylaşan insan yokmuş gibi... Konuya siz de en az benim kadar uzaksınız sanırım.

Son düzenleme:
@Kimse İyi ki de uzağız zaten. 1 oynarsın 2 oynarsın üçüncüye alışkanlık olur elindeki 3 kuruş parayı da gider iddia'ya basıyorken bulursun kendini. Ben yemedim sen ye mentalitesi, kumardan farkı yok gözümde böyle dediğimde de hemen örnekler verirler ''Ama Ahmet abi 3000TL kazanmış'' Ahmet abi 3000TL kazandı ama 3000'i alana kadar 10000 verdi onu nasıl yapacağız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı