[İddia] 29 Aralık'ta Epic Games GTA Trilogy Definitive Edition'u ücretsiz verebilir

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Biliyorsunuz GTA Trilogy Definitive Edition'u Steam'e geleceği sızdırılmıştı. Şu an Steam sayfaları gizli tutulmakla beraber oyun Epic Games'e de gelecek. 29 Aralık'ta bir tane oyun serisinin verileceği sızdırılmıştı. Yani tek bir oyun değil bir oyun serisinin birkaç oyunu verilecek. Epic Games 29 Aralık'ta ücretsiz vereceği oyunun GTA Trilogy Definitive Edition olacağı konuşuluyor. Oyun 29 Aralık'ta ücretsiz olarak Epic Games Store'da 1 hafta ücretsiz dağıtılıp aynı anda Steam'e geleceği de yapılan dedikodular arasında.

Benim 29 Aralık için tahmin oyunlarım: Mass Effect Legendary Edition, Mafia Trilogy, Hitman Trilogy, GTA Trilogy Definitive Edition

Siz hangi oyun serisinin ücretsiz olmasını bekliyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İmkânsız. Daha Epic'e gelmemiş bir oyunu gelir gelmez ücretsiz yapmazlar. Ayrıca yazıyı ben de okudum, "Tanınmış bir serinin birden fazla oyunu ücretsiz olacak." yazmıyor. "Tanınmış bir serinin oyunu ücretsiz olacak." yazıyor. Yani GTA Trilogy bekliyorsanız boş yere beklemeyin.

İmkânsız. Daha Epic'e gelmemiş bir oyunu gelir gelmez ücretsiz yapmazlar. Ayrıca yazıyı ben de okudum, "Tanınmış bir serinin birden fazla oyunu ücretsiz olacak." yazmıyor. "Tanınmış bir serinin oyunu ücretsiz olacak." yazıyor. Yani GTA Trilogy bekliyorsanız boş yere beklemeyin.
Nasıl imkansız? Epic Games'e gelen birçok oyun Epic Games'te yoktu. Oyunun ücretsiz olacağı gün oyun Epic Games'e geldi ve ücretsiz oldu. GTA V Epic Games'te yoktu. Ücretsiz olacağı gün Epic Games'e geldi ve ücretsiz oldu.

billbil-kun adlı kişi Epic Games gizemli oyunlarını önceden tahmin edebiliyor. Bir Tweet'inde ise 29 Aralık'ta güzel bir oyun verileceğini açıkladı.

Eki Görüntüle 1614491
Franchise yazıyor dikkatli okumamışsınız.

Nasıl imkânsız? Epic Games'e gelen birçok oyun Epic Games'te yoktu. Oyunun ücretsiz olacağı gün oyun Epic Games'e geldi ve ücretsiz oldu. GTA V Epic Games'te yoktu. Ücretsiz olacağı gün Epic Games'e geldi ve ücretsiz oldu.

GTA V, çıktıktan 7 sene sonra Epic'e geldi ve ücretsiz oldu, Trilogy daha geçen sene çıktı :D Dediğim gibi imkânsız, boş yere beklemeyin. 29 Aralık ücretsiz oyunu açıklandığında beni bu konuya etiketlersiniz.

GTA V, çıktıktan 7 sene sonra Epic'e geldi ve ücretsiz oldu, Trilogy daha geçen sene çıktı :D Dediğim gibi imkânsız, boş yere beklemeyin. 29 Aralık ücretsiz oyunu açıklandığında beni bu konuya etiketlersiniz.
Düşüncelerinizin haklılık payları var fakat GTA V ücretsiz olarak Epic Games tarafından dağıtıldığında hala milyonlarca adet kopya satıyordu yine de Epic Games ücretsiz olarak verdi. Bundan dolayı ihtimal dahilinde diyebiliriz çok çok düşükte olsa.

GTA V Satış rakamları

Düşüncelerinizin haklılık payları var fakat GTA V ücretsiz olarak Epic Games tarafından dağıtıldığında hala milyonlarca adet kopya satıyordu yine de Epic Games ücretsiz olarak verdi. Bundan dolayı ihtimal dahilinde diyebiliriz çok çok düşük de olsa.

GTA V Satış rakamları

GTA V milyonlarca kopya satıyordu ama 60 dolardan satmıyordu, fiyatı indirimlerle düşmüştü çünkü eski bir oyun. Trilogy daha geçen sene çıktı diyorum. Ayrıca daha birkaç hafta önce Trilogy'nin 10 milyon kopya sattığı ve satışların iyi gittiği açıklandı, iyi satan yeni bir oyunu ücretsiz yaparlar mı sence? Çok çok düşük bir ihtimal de yok, GTA Trilogy ücretsiz olmayacak. Bence böyle bir beklentiye girmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı