[İddia] Epic Games 19 Ocak'ta GTA Trilogy'i bedava verebilir

Tanesi 100TL. Ben zaten başarı avcısı olduğum için tüm başarıları almaya da kasarım. Bir şekilde hakkını veririm. Gerçi orijinal oyunları Steam'de kaldırılmadan önce almıştım o yüzden pek alasım da yok fakat dediğim gibi sırf başarı sistemi için bile alacağım gibi duruyor.

Bu Rockstar kadar kalleş firma yok oyun çıkmadan önce 500 TL fiyatında satılıyordu çıkmadan önce 1150 çıkarıp şimdi ise %50 indirimle tekrar 500 TL satıyorlar resmen insanları salak yerine koymuşlar.

Tanesi 100TL. Ben zaten başarı avcısı olduğum için tüm başarıları almaya da kasarım. Bir şekilde hakkını veririm. Gerçi orijinal oyunları Steam'de kaldırılmadan önce almıştım o yüzden pek alasım da yok fakat dediğim gibi sırf başarı sistemi için bile alacağım gibi duruyor.
Hayatsız bir oyuncuyum. Adını sonuna kadar hak ediyorsunuz.

''%50 indirim'' tartışması sadece Epic Games Store üzerinden yaşanıyordu, %50 indirimin Steam'e de gelmiş olmasının yanı sıra Epic Games Store'da paket yayınlanmadı bile.

60 dolarlık fiyat güncellemesi nedeniyle %50 indirimin Türkiye açısından bir önemi kalmadı fakat 1.150 TL'ye satın almaktan daha iyidir.

Son düzenleme:
Hem eurogamer hem de Webtekno paylaşınca iddia olmasına rağmen konusunu açayım dedim. 530TL'yi çok görenler bedavaya almayı reddetmez diye düşünüyorum. Bu oyunun aynı zamanda 19 Ocak'ta hem Epic Games hem de Steam'e geleceğini de açıklıyor. Oyunun Steam'e geleceği zaten sızmıştı.

Bu da falso çıktı :D

"%50 indirim" tartışması sadece Epic Games Store üzerinden yaşanıyordu, %50 indirimin Steam'e de gelmiş olmasının yanı sıra Epic Games Store'da paket henüz yayınlanmadı bile.

60 dolarlık fiyat güncellemesi nedeniyle %50 indirimin Türkiye açısından bir önemi kalmadı fakat 1.099 TL'ye satın almaktan daha iyidir.

Ne yalan söyleyeyim bu oyun korsanda varken para verecek çok az kişi olduğunu düşünüyorum (Hayatsız bir oyuncu dışında). Zaten 500 civarına satıyorlardı. Zamlayıp %50 indirim yaparak tekrar aynı fiyata satıyorlar :D

Bu da falso çıktı :D

O zaten mantıklı değildi. Oyun ne Steam'de ne de Epic'te bir satış gördü. Hiç para kazanmadan bedava dağıtamazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı