İddia: ABD TRT world çalışanlarının basın kartlarını iptal etti

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
ABD'nin TRT world kanalını 'basın değil lobi şirketi' olarak değerlendirdiği ve bu nedenle basın kartlarını iptal ettiği iddia edildi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırsam Ukrayna NATO'YA girseydi , Türkiye gibi olurdu çünkü Ukrayna ile Türkiye sosyokültürel ve sosyo-demografik olarak oldukça benzer ve pratikler rutinler tıpa tıp aynı .

Ukrayna ile alakalı yazımı okuyun Türkiye'nin ne denli Ukrayna ile benzer olduğunun farkına
varacaksınız , Açıkçası Türkiye'de bir ulus olmayı becerememiş bir ülke Ukrayna 'da , Bizlerin elbet budunsal olarak bir kitlesi var etni-site olarak , örneğin ben Türk'üm , Türk derken kasıt ettiğim soyağacı bakımından oldukça eski ve kayıtlı olanlar , misal olarak benim vatandaşlık kanun-i esasi de vardı öncesi de , konar göçer oğuzlardan aşiret olarak var böyle EGE de çok fazla lakin nüfusları taş çatlasın üç beş milyon , sorun şurada .

Irkçılık da değil , faşistlikte , Misal o zaman Anayasa ırkçı olur , nüfus kayıt işleri ırkçı olur , kütük kaydı ırkçı olur , Milletin kafa karışıklığı akıl bulanıklığı geçse zaten anlayacak hak hukuk tasarruf sözleşme vatandaşlık şu bu bu

Örneğin babanızdan miras kalır annenizden miras kalır şunu der misiniz : Ya bu da neymiş faşistlik ırkçılık kafatasçılık bu bu mirası almıyorum , bu resmen gericilik demezsiniz mirası alırsınız , işte nasıl anadan babadan mirasla intikal size o taşınır taşınmaz varlıklar geçiyor ( malikten ) , Anayasa da da sana bu memalikten ( memalik ülke ) intikal ediyor .

İşte sizi ne kadar asimile ederler de ne kadar aklınızı bulandırırlarsa işte o zaman sizi böyle tüm haklarınızdan mahrum bırakırlar çökerler .

İşte Türk kimliği ve nüfus kayıt işleri kütük bu yüzden var , bak havada asılı duruyor öyle ama kimse de sormuyor nerede benim tasarruflar diye ?

Haklı bir gerekçe Türkiye'den çıkacak olan bir haber kanalı anca holdinglere bağlı tarafsızlıktan yoksun bir şekilde çalışabilir.

Dosya Ekleri

• ukrayna yazım.pdf
    2,5 MB · Görüntüleme: 22
Sanırsam Ukrayna NATO'YA girseydi , Türkiye gibi olurdu çünkü Ukrayna ile Türkiye sosyokültürel ve sosyo-demografik olarak oldukça benzer ve pratikler rutinler tıpa tıp aynı .

Ukrayna ile alakalı yazımı okuyun Türkiye'nin ne denli Ukrayna ile benzer olduğunun farkına
varacaksınız , Açıkçası Türkiye'de bir ulus olmayı becerememiş bir ülke Ukrayna 'da , Bizlerin elbet budunsal olarak bir kitlesi var etni-site olarak , örneğin ben Türk'üm , Türk derken kasıt ettiğim soyağacı bakımından oldukça eski ve kayıtlı olanlar , misal olarak benim vatandaşlık kanun-i esasi de vardı öncesi de , konar göçer oğuzlardan aşiret olarak var böyle EGE de çok fazla lakin nüfusları taş çatlasın üç beş milyon , sorun şurada .

Irkçılık da değil , faşistlikte , Misal o zaman Anayasa ırkçı olur , nüfus kayıt işleri ırkçı olur , kütük kaydı ırkçı olur , Milletin kafa karışıklığı akıl bulanıklığı geçse zaten anlayacak hak hukuk tasarruf sözleşme vatandaşlık şu bu bu

Örneğin babanızdan miras kalır annenizden miras kalır şunu der misiniz : Ya bu da neymiş faşistlik ırkçılık kafatasçılık bu bu mirası almıyorum , bu resmen gericilik demezsiniz mirası alırsınız , işte nasıl anadan babadan mirasla intikal size o taşınır taşınmaz varlıklar geçiyor ( malikten ) , Anayasa da da sana bu memalikten ( memalik ülke ) intikal ediyor .

İşte sizi ne kadar asimile ederler de ne kadar aklınızı bulandırırlarsa işte o zaman sizi böyle tüm haklarınızdan mahrum bırakırlar çökerler .

İşte Türk kimliği ve nüfus kayıt işleri kütük bu yüzden var , bak havada asılı duruyor öyle ama kimse de sormuyor nerede benim tasarruflar diye ?
Ukrayna ile Türkiye Cumhuriyeti'nin neredeyse hiç benzerliği yok.

Ben yazımı da paylaştım , gerisi sizin muhakeme becerinize ve hali hazır da ne kadar veriniz var ona bağlı , doğrudan içsel savunma mekanizmasıyla dürtü şeklinde yaklaşmadan olaya açık zihinle bakın tıpa tıp benzer .

@Maddoxkkm

Güncelleme ve önemli not :

Sizin için aşağıya bir yazımı bırakıyorum , bu yazı da sosyal entropiden dolayı bir deneye katılan katılımcılara sorular soruluyor . Herkes diyor ki ben dindarım , çünkü içsel savunma mekanizması lakin katılımcılara anlamak için bir kaç ufak soru soruluyor , Katılımcıların dindar olmadıkları görülüyor ama kendilerini oldukça dindar olarak ifade ediyorlar . Ve her soruda itilafa düşüyorlar . Örneğin bu yazımda anlatmaya çalıştığım şey : Yüksek tansiyondan yani sosyal entropiden dolayı zarar göreceğini düşünen birey dürtüsel olarak koşullanıyor ve güdü eğilim olaraktan bir içsel savunma mekanizması geliştiriyor .

Yazım ektedir

Ukrayna ile Türkiye Cumhuriyeti'nin neredeyse hiç benzerliği yok.

Dosya Ekleri

• tarikat tehlikesi.pdf
    336 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Merak ediyorsan değiller , Ama sen onlardan daha da değilsin , Sen en en kötüsüsün onlarsa en kötü sen onlardan bir kırtık fazla kötüsün .

Daha dün birinden duydum , Milletvekilinin birinin Afrika'da maden işletmesi varmış .

Şimdi sosyal kimliklenip iç grupçu olarak bunların karşıtı tekabül ama dengi bir grubu dış grup yapmak dış grup yericiliği yapmak için , İÇSEL SAVUNMA MEKANİZMASI GELİŞTİRECEĞİNE ŞUNU DÜŞÜN ?

SANA CILIZ BİR KURT BULMUŞLAR KAKALAMIŞLAR SEN O CILIZ KURDU DİĞER KURTLARA BAKIP KOYUN SANMIŞSIN !

DİYORSUN Kİ O CILIZ KURT ŞU SÜRÜYE DADANAN KURTLARDAN DEĞİL DE , SÜRÜDEKİ KOYUNLARDAN !

İki yahudi dilenci biri müslüman kılığında misali .

Cidden merak ediyorum, kendi basını tamamen tarafsız ve adil mi acaba?

Geri
Yukarı