[İddia] Afganlar, Beylikdüzü'nde bir gencin kafasını taşla ezdi!

Düzeltme
Kaynak tweet arkadaşlar. Henüz olayın doğruluğu kanıtlanmadı.

Önbilgi olarak yazayım dedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Düzeltme
Kaynak tweet arkadaşlar. Henüz olayın doğruluğu kanıtlanmadı.

Önbilgi olarak yazayım dedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eeeeh, bunlar çok oldu ha!

Bu olayın doğruluğu kanıtlanırsa yapan veled-i zina'lara işkence yapmak lazım. Sonrada mancınıkla ülkesine yollanması lazım.

Geldiğimiz hale bak. Daha kötüsü ne biliyor musunuz? Serbest bırakırlar onu 2 gün sonra.
20 kere küfür yazıp sildim. Geldiğimiz hale bakın ya.
''Din kardeşimiz'' diye açıklama yapar 2 gün sonra.

Ben gerçekten 2023 yılına kadar beklemek istemiyorum. Daha neler gelecek başımıza?
Daha neler gelmesi gerekiyor artık bunların engellenmesi için?

Hiçbir buyuk güvenilir haber sitesınde yok polıs yok göruntu yok. Agacın altında UC beş kısı. Yapmayın yav hemende hazırsınız asmaya kesmeye.

2 gün önce bütün haber kanallarında yayınlandı bağcılarda 17 yaşındaki Afgan uyruklu birisi 9 yaşındaki kız çocuğuna taciz etmiş oda mı yalan.

Hiçbir buyuk güvenilir haber sitesınde yok. Polıs yok, göruntu yok. Agacın altında UC beş kısı. Yapmayın yav hemen de hazırsınız asmaya kesmeye.
Büyük haber sitelerinde paylaşırlar mı sence? CNN'e veya TGRT'ye git bak. Sağda solda boş yapma. Demeyim demeyim diyorum ama yorumlarını okudukça insan sinirleniyor be. Çok samimi söylüyorum ülkemizde kanser kitlenin bir parçasısın sen de sanırım (ki öyle olduğu apaçık ortada). Hayatta başarılar sana.

Yeni konular

Geri
Yukarı