[İddia] Afganlar, Beylikdüzü'nde bir gencin kafasını taşla ezdi!

Düzeltme
Kaynak tweet arkadaşlar. Henüz olayın doğruluğu kanıtlanmadı.

Önbilgi olarak yazayım dedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hepsinin canı cehenneme.
Bu ülkede can güvenliğimiz yok arkadaşlar, uzun zamandır da yoktu.

Çakı, elektroşok cihazı, biber gazı, ruhsatlı silah vb. kullanabileceğiniz yasal ne varsa yanınızdan ayırmayın. Maddi imkanınız varsa dövüş sanatlarına yönelin.

Bu işin şakası yok, yarın aynısının başımıza gelmeyeceğinin hiçbir garantisi yok.

Hocam bir de şu tayfa var "Ben buradan gitmeyi planlıyorum." diyorlar sonra yine şikayet ediyorlar. Lan zaten ülken için çalışmamışsın uğraşmamışsın ne boş yapıyorsun. Öyle ülkeden kaçmayla olmaz bu işler kalıp savaşmamız lazım. Bu toprakları biz vermeyiz verdirmeyiz atalarımız o kadar kolay kazanmadı bu toprakları bende dediğinize katılıyorum öyle ülkeden kaçarsak zaten hal böyle olur devam eder sonra da boş yaparlar evet haksızlar demiyorum ama yorum yapmaları mantıkllı değil ve aptalca.
Bir daha böyle yaptıkları zaman kulağından çekip sınır dışı edeceksin.

Siz durumdan tam haberdar değilsiniz herhalde bu onları okşamak gibi olur daha ağırı lazım.

Hocam bir de şu tayfa var "Ben buradan gitmeyi planlıyorum." diyorlar sonra yine şikayet ediyorlar. LAN zaten ülken için çalışmamışsın uğraşmamışsın ne boş yapıyorsun. Öyle ülkeden kaçmayla olmaz bu işler kalıp savaşmamız lazım. Bu toprakları biz vermeyiz verdirmeyiz atalarımız o kadar kolay kazanmadı bu toprakları bende dediğinize katılıyorum öyle ülkeden kaçarsak zaten hal böyle olur devam eder sonra da boş yaparlar evet haksızlar demiyorum ama yorum yapmaları mantıkllı değil ve aptalca.

Siz durumdan tam haberdar değilsiniz herhalde bu onları okşamak gibi olur daha ağırı lazım.

En iyisi ülkenin içindeki Afgan'ları sınır dışı edip sınırları kapatmak anlamadığım tek olay müslümanız diyen başka ülkeler neden mültecileri almıyor?

En iyisi ülkenin içindeki Afgan'ları sınır dışı edip sınırları kapatmak anlamadığım tek olay müslümanız diyen başka ülkeler neden mültecileri almıyor?

Onların başında bizim gibi adam akıllı bir reis yok çünkü aptal onlar. (!)
Bence biraz da acı olması lazım yaptıklarına karşılık he olmayabilir yeter ki gitsinler.

Hepsinin canı cehenneme.
Bu ülkede can güvenliğimiz yok arkadaşlar, uzun zamandır da yoktu.

Çakı, elektroşok cihazı, biber gazı, ruhsatlı silah vb. kullanabileceğiniz yasal ne varsa yanınızdan ayırmayın. Maddi imkanınız varsa dövüş sanatlarına yönelin.

Bu işin şakası yok, yarın aynısının başımıza gelmeyeceğinin hiçbir garantisi yok.

Kesinlikle haklısınız gerçekten yanımızda bir şeyler taşımamız lazım bu işin şakası yok can güvenliğimiz yok.

Arkadaşlar bunlar normal Afgan değil, anlayın bunu. Hiç kimse dağdaki bir kaç AK-74'lü militan yüzünden ülkesini terk etmez. Genellikle ülkemize girenler Taliban, IŞİD ya da TFSA görünümlü paralı militanlar oluyor. Bu arada! TFSA ya fazla güvenmeyin. %75'i eski IŞİD militanı. (silmeyin lütfen)

Hocam bir de şu tayfa var "Ben buradan gitmeyi planlıyorum." diyorlar sonra yine şikayet ediyorlar. Lan zaten ülken için çalışmamışsın uğraşmamışsın ne boş yapıyorsun. Öyle ülkeden kaçmayla olmaz bu işler kalıp savaşmamız lazım. Bu toprakları biz vermeyiz verdirmeyiz atalarımız o kadar kolay kazanmadı bu toprakları bende dediğinize katılıyorum öyle ülkeden kaçarsak zaten hal böyle olur devam eder sonra da boş yaparlar evet haksızlar demiyorum ama yorum yapmaları mantıkllı değil ve aptalca.
Hocam bu adamları, bu ülkenin halkı başa getirdi. Halkın büyük çoğunluğunun pek bir farkı yok. Siyasal İslamcı'lar gidecek, tatlı su solcuları gelecek ve bu bir döngü gibi. Vasıf sahibi, hedefleri olan insanların göç etmek istemesi oldukça normal ve hak veriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı