[İddia] Epic Games yarın Watch Dogs 2 verebilir mi?

Sizce verilir mi?

• Evet, bence verilir

• Hayır, bence verilmez

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Lyrax52

Kilopat
Öncelikle herkese selamlar, iyi ramazanlar. Bununla ilgili bir teorim var. Doğrusu bana YouTube üzerinden yazılan bir yorum bu. Yorumu size bırakıyorum.

IMG_20200514_034925.jpg

Bu arada bana göre Metro Exodus verilebilir. Çünkü zamanında aaa oyunları hiç böyle duyurmamışlardı. Bu aaa oyundan bile daha iyi olmalı, yoksa neden böyle boş beleş iş yapsınlar ki? Üstelik Metro Exodus çok beğenilmişti. Belki güleceksiniz ama bence olabilir. İnşallah tahminim doğru çıkar ve oyuncu topluluğu olarak seviniriz.

Öncelikle herkese selamlar, iyi ramazanlar. Bununla ilgili bir teorim var. Doğrusu bana YouTube üzerinden yazılan bir yorum bu. Yorumu size bırakıyorum.

Eki Görüntüle 561821

Bu arada bana göre Metro Exodus verilebilir. Çünkü zamanında aaa oyunları hiç böyle duyurmamışlardı. Bu aaa oyundan bile daha iyi olmalı, yoksa neden böyle boş beleş iş yapsınlar ki? Üstelik Metro Exodus çok beğenilmişti. Belki güleceksiniz ama bence olabilir. İnşallah tahminim doğru çıkar ve oyuncu topluluğu olarak seviniriz.
Metro Exodus vermelerine üzülürüm. Microsoft Store'da Game Pass'a dahil bir oyun. Üstelik Game Pass 5.90 TL. Gereksiz bir bekleyiş olur benim için en azından.

Webtekno'ya kalsak şimdi Epic'in gizli oyun resminden Gta 6 duyurusu çıkarırlar. Gta 5 verilmez gibi geliyor bana. Umarım Watch Dogs 2'dir ya çok merak ediyordum, çok iyi denk gelir. Artı dediğiniz gibi Metro Exodus ulaşılmaz bir oyun değil, Gamepass ile oynamıştım.

Geri
Yukarı