[İddia] Epic Games'in yarın vereceği oyun Battle planet - Judgement Day

AhmetKonyaspor

Centipat
Daha fazla  
Sosyal medyadaki sızıntılara göre bu oyunun gelmesine kesin gözle bakılıyor arkadaşlar. Oyunun fotoğrafı, gizemli paket desenleriyle örtüşüyor.
Hayırlı uğurlu olsun. Bu oyuna karşı başta ön yargım vardı. Fakat gameplay videosunu seyrettikden sonra oyunu beğendim. Umarım bu oyun gelir. Hiç değilse bir şeye benziyor.
Oyunun Epic linki:
Gameplay:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

IMG_20231224_045108.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal medyadaki sızıntılara göre bu oyunun gelmesine kesin gözle bakılıyor arkadaşlar. Oyunun fotoğrafı, gizemli paket desenleriyle örtüşüyor.
Hayırlı uğurlu olsun. Bu oyuna karşı başta ön yargım vardı. Fakat gameplay videosunu seyrettikden sonra oyunu beğendim. Umarım bu oyun gelir. Hiç değilse bir şeye benziyor.
Oyunun Epic linki:
Gameplay:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eki Görüntüle 2063073

Çok baş döndürür gibime geliyor.

Ghostwire Tokyo verecek muhtemelen.
Daha yeni Amazon Prime ile Epic üzerinden verildi o. Tekrar verileceğini sanmıyorum ama her şey olabilir tabi ki.

Oklarla çizilen şeyler saçmalık gibi duruyor. Resident evil için de aynısını yapmışlardı. Oyunun isminde 2 paralel çizgi var diye benzetmek garip bence. Hani öne çıkan bir şey olsa tamam da 2 çizgi sadece...

Yeni konular

Geri
Yukarı