İddia: Rockstar Games The Game Awards'ta "Büyük" Bir Duyuru Yapmaya Hazırlanıyor

Keşke Max Payne ile alakalı içerik gelse :(

Aynen. Kaptan, Max sana ihtiyacımız var, dön artık diyorum hocam ya çok derinden etkiledi beni bence en iyi oyun. Remedy apt*llık edip satmasaydı Max Payne 6 çıkardı şimdiye hem de en iyi oyun bile olup ödül alabilirdi. Bunu Control oynadıktan sonra diyorum.

Aynen. Kaptan, Max sana ihtiyacımız var, dön artık diyorum hocam ya çok derinden etkiledi beni bence en iyi oyun. Remedy apt*llık edip satmasaydı Max Payne 6 çıkardı şimdiye hem de en iyi oyun bile olup ödül alabilirdi. Bunu Control oynadıktan sonra diyorum.
Hadi 4'ü çıkarmasalar bile bir remake tarzı oyun çok efsane olurdu. Bu sefer de remake ile eski oyun tadını alamama ihtimali var tabi :D

Hadi 4'ü çıkarmasalar bile bir remake tarzı oyun çok efsane olurdu. Bu sefer de remake ile eski oyun tadını alamama ihtimali var tabii :D

Tabii hocam. Bu fikir aklıma şuradan geldi, daha geçenlerde Max Payne serisi yeni nesil Xbox'lara daha yeni geliyor Xbox Series S var bende 3 hafta önce aldım Max Payne yoktu ilk aldığımda birkaç gün sonra yayınlandı MC Store'ye.

Benim de aklımda uzun süredir bu var, böyle bir oyun çıksa harika olur. Ancak böyle bir oyun çıkarsa ismi muhtemelen Max Payne 4 olmayacaktır.

Bana da böyle geliyor, Max Payne yan hikayesi gibi gelecekmiş diye düşünüyorum.

Yan hikâye değil ana oyun olarak gelir böyle bir oyun çıkarsa ancak ismi Max Payne 4 olmaz. Sayıyla değil isimle anılır yani.

Yani aynı Call of Duty MW serisindeki gibi mi? MW3 geldi en son sonra bir tane daha MW geldi ama MW4 değil direkt MW diye çıktı.

Yani aynı Call of Duty MW serisindeki gibi mi? MW3 geldi en son sonra bir tane daha MW geldi ama MW4 değil direkt MW diye çıktı.

Öyle değil, en son çıkan MW oyunu hikayeyi baştan başlattı. Bunda öyle olmaz. Max Payne 2 ile 3'ün arasındaki zaman diliminde geçen bir Max Payne oyunu çıkabilir ancak bu oyunun ismi Max Payne 4 olmaz. Max Payne: Lost Story falan olur örneğin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı