(İddia) RTX 4080 Super, RTX 4070 Ti Super ve RTX 4070 Super isimli kartlar gelebilir

Makaleler
2
Yer
Ankara
GTX 16 ve RTX 20 serisinde kullanılan ve sonrasında rafa kalkan super serisi kartlar RTX 40 ile geri gelecek gibi bir iddia var ortada. Fakat RTX 20 ve GTX 16 serisinin aksine RTX 4070 Ti super gelmesi bekleniyor. Normalde RTX 2060, 2060 Super ve 2060 Ti diye giden bir sıra vardı. Bu sefer farklı bir yol izliyor gibi görünüyorlar.

Gerekliliği konusunda tartışılır. Ha öte yandan NVIDIA'nın GTX 1630 ve RTX 3050(masaüstü) gibi kartlar çıkardığını düşünürsek böyle kartların gelmesi de olası.

Kaynaklar:

NVIDIA bir şeyler deniyor gene ama ben bir 4050 masaüstü bekliyorum.

Bari Ti modeli çıkarsa. 4080 Ti falan. Aynı özellikli ekran kartı çıkarıp çıkarıp alıştı bu firmalar. Sanki satamıyor da.
1630 gibi gereksiz gereksiz şeyler.

NVIDIA'ya kafa tutan bir firma ortaya çıkmalı. Saçmaladı NVIDIA.

Tekel firma olunca böyle oluyor maalesef.
Allah'tan 4070 Ti falan 6 GB Değil.
İsterse 4060 Super süper super çıkarsınlar, alan olacaktır gerçek bu maalesef.
İşte güven oluyor ama firmalar eline para geçince bazen böyle şeyler yapabiliyor.
Kimsede bir şey diyemiyor zaten güven olunca.

NVİDİA zaten yolunu buldu. Bundan sonra ayağına taş değmedikten sonra, 2 trilyonluk şirket bile olur.

Son düzenleme:
RTX 4070 Almak isteyen birisi olarak, Super serilerinin çıkmasını, RTX 4070 kartının ucuzlaması için istiyorum. Belki de ucuzlamaz orası da ayrı bir konu.

Geri
Yukarı