[İddia] Sacha Boey, Bayern Münih ile anlaşmaya vardı

546870

Hectopat
Büyük ihtimal gerçektir, ama resmi açıklama olmadığı için iddia yazdım. Sacha, 30+5+5 milyon Euro karşılığında anlaşmaya vardı deniliyor.
Kaynak: (Çok fazla paylaşıldı ama en sağlamını bırakıyorum)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Büyük ihtimal gerçektir, ama resmi açıklama olmadığı için iddia yazdım. Sacha, 30+5+5 milyon Euro karşılığında anlaşmaya vardı deniliyor.
Kaynak: (Çok fazla paylaşıldı ama en sağlamını bırakıyorum)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Galatasaray para harcamayı bilmiyor. Sezon sonu gitseydi hem daha iyi para kazandırırdı hemde en önemli oyuncusunu kaybetmezdi. Yanlış bir hamle. Ara transfer döneminde muhtemelen yine Angelino gibi oyunculara harcayacaklar 30M Euroyu.

Galatasaray para harcamayı bilmiyor. Sezon sonu gitseydi hem daha iyi para kazandırırdı hem de en önemli oyuncusunu kaybetmezdi. Yanlış bir hamle.

Gayet de doğru hamle, 18 ay sözleşmesi kalan oyuncuyu böyle piyasa yapmışken bu fiyata yollamak, üstelik TR'den yollamak muazzam iş.
Şimdi sol beke ters ayaklı olarak assignon, sağ beke de elias jelert çekip keyfine bakar okan hoca.
Çok iyi başardı GS.

Gayet de doğru hamle, 18 ay sözleşmesi kalan oyuncuyu böyle piyasa yapmışken bu fiyata yollamak, üstelik TR'den yollamak muazzam iş.
Şimdi sol beke ters ayaklı olarak assignon, sağ beke de elias jelert çekip keyfine bakar okan hoca.
Çok iyi başardı GS.
Dediğine göre Fener ferdiyi satarsa Ronaldo seviyesinde bir oyuncu getirecek. Çok inanma böyle şeylere dostum. Bu para Zaha, icardi gibi oyuncuların maaşlarına gidebilir.

Galatasaray para harcamayı bilmiyor. Sezon sonu gitseydi hem daha iyi para kazandırırdı hem de en önemli oyuncusunu kaybetmezdi. Yanlış bir hamle. Ara transfer döneminde muhtemelen yine Angelino gibi oyunculara harcayacaklar 30M Euro'yu.
Bence doğru bir hamle. Oyuncunun kim olduğundan bağımsız olarak Türkiye'den 30 milyona kim satılmış şimdiye kadar? Galatasaray çok doğru bir hamle yaptı. Satmaması hata olurdu. Nelsson'da belki de bu hatayı yaptılar 20 milyonlar konuşulurken takımda kaldı sonra performansı düştü değeri düştü. Değirmen bu şekilde satışlarla döner. Her sene iki tane Boey bulması lazım bizim takımların. Ancak o şekilde hem finansal hem de sportif olarak Avrupa ile dengeyi kurabiliriz.

Bence doğru bir hamle. Oyuncunun kim olduğundan bağımsız olarak Türkiye'den 30 milyona kim satılmış şimdiye kadar? Galatasaray çok doğru bir hamle yaptı. Satmaması hata olurdu. Nelsson'da belki de bu hatayı yaptılar 20 milyonlar konuşulurken takımda kaldı sonra performansı düştü değeri düştü.
Ardayı görüyoruz. Kendisini Fenerde oynarken Fenerbahçeli olduğumdan değil, cidden çok güzel bir oyuncu olarak görüyordum. Daha sonra "bence" bir hata yaptı ve Reale gitti. Sakatlık falan derken çocuk sadece 1 maça çıkabildi ve ondan sonra yine yedek kulübesine döndü. Ve son maçlardada formayı yere attığından iyice tepki gördü. Şuan gitmesi konuşuluyor. Sadece kulüp açısından bakmamak lazım. Ve yanlış bilmiyorsam düz 30M euro değil. Bonuslarda var. Eğer Arda gibi olursa ve bonusları karşılayamazsa diğer sezona kadar bonusları alamayabilir Galatasaray. Bonuslar ne kadar bilmiyorum fakat eğer 10M euro gibi yüksek bir fiyatsa Boey gibi kaliteli bir oyuncuyu sadece 20M euroya satmış olacaklar.

Ardayı görüyoruz. Kendisini Fener'de oynarken Fenerbahçeli olduğumdan değil, cidden çok güzel bir oyuncu olarak görüyordum. Daha sonra "bence" bir hata yaptı ve Real'e gitti. Sakatlık falan derken çocuk sadece 1 maça çıkabildi ve ondan sonra yine yedek kulübesine döndü. Ve son maçlarda da formayı yere attığından iyice tepki gördü. Şu an gitmesi konuşuluyor. Sadece kulüp açısından bakmamak lazım. Ve yanlış bilmiyorsam düz 30M Euro değil. Bonuslar da var. Eğer Arda gibi olursa ve bonusları karşılayamazsa diğer sezona kadar bonusları alamayabilir Galatasaray. Bonuslar ne kadar bilmiyorum fakat eğer 10M Euro gibi yüksek bir fiyatsa Boey gibi kaliteli bir oyuncuyu sadece 20M Euro'ya satmış olacaklar.
Arda konusunda bir şey diyemem ben başarılı olacağını düşünüyorum. Satışı konusunda Fenerbahçe'nin hatası var. Oyuncuya yeterli değeri ve önemi vermeyen orada Fenerbahçe idi bence. Arda ilk oynadığı zamanlar daha bu sözleşme durumu gündeme gelmeye başlamıştı. Yani bir de olayın duygusal boyutu var, futbolcusun ve seni Real Madrid istiyor; ne yaparsın? Gidersin tabii ki.

Ardayı görüyoruz. Kendisini fenerde oynarken Fenerbahçe'li olduğumdan değil, cidden çok güzel bir oyuncu olarak görüyordum. Daha sonra "bence" bir hata yaptı ve reale gitti. Sakatlık falan derken çocuk sadece 1 maça çıkabildi ve ondan sonra yine yedek kulübesine döndü. Ve son maçlardada formayı yere attığından iyice tepki gördü. Şu an gitmesi konuşuluyor. Sadece kulüp açısından bakmamak lazım. Ve yanlış bilmiyorsam düz 30M euro değil. Bonuslarda var. Eğer arda gibi olursa ve bonusları karşılayamazsa diğer sezona kadar bonusları alamayabilir Galatasaray. Bonuslar ne kadar bilmiyorum fakat eğer 10M euro gibi yüksek bir fiyatsa boey gibi kaliteli bir oyuncuyu sadece 20M euroya satmış olacaklar.

Hocam sıkıntı şu, bizim antrenmanımızla onların antrenman ağırlıkları çok farklı.
Ayrıca formayı yere atma kültürü onlarda da mevcut. Biraz geri sarın, tilki raul de aynısını çok kez yaptı. Formasını aldılar mı, hayır.
Şimdi dönelim boey meselesine, boeyin satışı çok net bir şeyi gösteriyor: Değer kazanan gidecek. Biz bu hatayı 1 kere yaptık daha yapamayız.
Boey'in sözleşmesi bitiyor, bayern istiyor, CL'de show yapıyor. 20M+10M bonus diyorlar yanına da pay. Boey'in yerinde ol. Gitmek için diretirsin.
Adamlar bunu istemedi yolladı.
Yerine de muhtemelen Assignon'u alacaklar. Yanına da jelert alıp geçecekler.
Ayrıca sezon sonu muhtemelen zaha veya tete yolcu. Çok vasat kaldılar.
Kulüplerimiz her sezon boey gibi potansiyel vaat eden oyuncuları almalı. Altyapıdan çıkarmalı.
Sıkıntımız bu, çok duygusalız.

Geri
Yukarı